Värviline ümbrik

1,00 

Mõõdud: 11 cm x 22 cm.
Kontaktribaga.
Vali meeldivat tooni ümbrik.

Tootekood: - Kategooria:

Värviline ümbrik

Värviline ümbrik on Ilukaardid põhitoonis kaartidega sobivat tooni ümbrik, juhul kui teil on soov kinkida kaart kaardiga sobivas toonis ümbrises, siis on see Ilukaardid toode just sobiv. 

Värviline ümbrik

Ilukaardid poolt meisterdatud kaardid jõuavad meie kliendini alati kaitsvas tsellofaanist kiletaskus. Aga meil on tegelikult pakkuda veel ka ümbrikku ja karpi valikusse. Ning valik on teie enda teha. Ja mida siis valiku tegemisel järgida? Meie soovitame vaadata järgmisi asjaolusid. Näiteks on Ilukaardid valmistatud käsitöökaardid reeglina suhteliselt kõrged 3D efektiga, paljude detailidega, lillede, lillelehtede, figuuride ja muude detailidega, kaetud glittriga ja dekooriga ning see on just see põhjus, misk pakume oma kaarte tihti koos karbiga, siis säilib Ilukaardid meisterdatud ning teie kingitud kaart kaardisaajal kasvõi igavesti-igavesti. Näiteks on meil teile pakkuda selline kaart. Kuid vähem kõrged  Ilukaardid mahuvad tegelikult hästi ka näiteks kaitsvasse ja kaardiga sobivasse ümbrikusse ja just selleks meil need ümbrikud teie jaoks ongi. Korraks täpsustame teile veel igaksjuhuks üle, et kui tellite mei e-poest kaardiga kaasa ümbriku, siis kaart jõuab teieni kaitsvalt kileümbrises ja teie saate ise kinkimise hetkeks panna kaardi ümbriku sisse. Seda kõike ikka selleks, et kaart jõuaks saajani võimalikult audentselt ja kaardisaajani täpselt nii nagu kinkija seda ette on kujutanud ja soovinud.

Värvilised ümbrikud

Meie käest küsiti juba väga pikka aega, et kas oleks võimalik tellida kaardile ümbrikku, kuid meie soov oli et saaksime pakkuda kaardiga täpselt sobivaid ümbrike ja nende leidmisega läks natyuke aega. Nüüd oleme soovitud ümbrikud leidnud ja pannud need teile e-poodi. Valikus on hetkel kolme tooni: helelilla, helesinine ja loomulikult heleroosa 🙂 Need ümbrikud on valmistatud 80g/m2 paksusega paberist, see on nn tavaline koopiapaber. Neil ümbrikel on kontaktribad, selleks et ümbrikku sulgeda. Need ümbrikud on mõõtmetega 11 cm x 22 cm. Pildilt on näha, et oma ilus on ümbrik samas hästi lihtne.  Kontaktriba on kleebitav. Vaata pilte. Värvilises ümbrikus, mis sobib kaardi tooniga on kaarti imeline kinkida. Nendes ümbrikutes saab kaarti saata Eesti Postiga ehk Omnivaga lihtkirjana.

Ilukaardid valmistatud kaartidega saate tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol.

Värv

Helelilla, Heleroosa, Helesinine

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv