,

Aitäh õpetaja

10,00 11,00 

Käsitöökaart on kohe olemas.  

Tekst kaardi sisse on hinna sees. 

Oleme kogunud parimaid tsitaate siia.

Tänukaart pastelsetes toonides.

Kiire tarne: 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Aitäh, õpetaja

Aitäh, õpetaja on pastelsetes heledates toonides tänukaart õpetajale kooli või lasteaeda on armas kingitus väljendamaks oma tänulikkust armsale lõpetajale. Õpetajad veedavad suure ja tähtsa osa päevast meie lastega ning me oleme neile nende töö eest lõpmata tänulikud ja kuigi see on meie arvates nii iseenesest mõistetav, et me oleme tänulikud, siis tegelikult väljendamaks oma tänu kasvõi ainult korra aastas õppeaasta lõpus on üks äärmiselt armas ja tänuväärne traditsioon.

Pastelsetes toonides aitäh õpetajale kaart.

Õpetajad on oma rahuliku meelega meie lastele eeskujuks ning seega tundub just õige värvivalik nende kaartideks pigem rahulikud pastelsed toonid. See kahepoolne tänukaart on metalse helesinist tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud tekstiilist lilli. Disainpaber lindude ja pesakastidega on igati sünboolne ja asjakohane antud kaardil.

Tänukaardi mõõt kokkumurtult on 9,5 x 19 cm. Käsitöökaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilesse. Kuid pakume ka kaardiga sobivat ümbrikku, nendega saad tutvuda siin. Ümbriku saad mugavalt lisada oma kaardile just näiteks ostukorvis olles.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada ka niinimetatud rahatasku. Kui soovite õpetajale kinkida rahatähti, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut.  Samuti saab antud rahatasku vahele sättida mõne õpetajale sobiva kinkekaardi. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi tavalise taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Aitäh õpetaja kaart heledates toonides.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel käsitöökaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Meie tehtud kaartidega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami lehel.

Aitäh, et usaldad ja kingid mälestusi!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv