, ,

Käsitöökaart lapsele

7,00 8,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.

Lapsemeelne kaart tähtpäeva puhul.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga, samuti on kohapealt ostu võimalus.

 

Käsitöökaart lapsele

Käsitöökaart lapsele on ilus lillades toonides sünnipäevakaart baleriiniga, see on armas kingitus väiksele inimesele, kelle elus on kätte jõudnud tähtis päev, tema sünnipäev. Käsitööna valminud kaardil on tantsija siluett, tantsijale on õmmeldud helelillast pitsist seelik, juustes on lilla lill ja pärlitest patsikumm ning eheteks kleidiga sobivad pärlid. 

Käsitöökaart lapsele seelikuga baleriiniga.

Antud käsitöö kaart on sobilik kingitus armsale lapsele. Kahepoolne kaart on lillat tooni 250 g/m² paksusega kartongist. Kaardi all ääres on tekst lillat tooni kirjaga Õnnesoovid, millel S tähel lisatud pisike lillat tooni pärl.

Kaardi mõõt kokku murtult on 9,5 x 19 cm. Kaart jõuab kliendini pakendatult kaitsvasse tsellofaanist kilekotti. Samuti pakume kaardiga sobivat lillat tooni ümbrikku, selleks vaata siia.

Kui tekib soov sünnipäeva lapsele kinkida raha, siis vajate kaardi vahele rahataskut, pakume ka seda. Te ei pea kartma, et õmbleme kuhugi mingi tasku, rahataskuks nimetama paberist ilus pitsdetaili, mis on kinnitatud kaardi külge ja mille vahele saab panna paberraha. Samuti kujundame kaardi ka seest. Selleks oleme kogunud kokku teile valiku sobivaid sünnipäeva luuletusi. Nendega saate tutvuda sünnipäeva luuletuste lehel. Tehke valik ja edastage see tellimuses teksti lahtrisse. Teie poolt valitud luuletuse paigutame avatud käsitöökaardi paremale poolele eraldi valgele paberilehele, mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Käsitöökaardid lastele

Ilukaardid tehtud töödega saate tutvuda Ilukaardid Instagrami lehel. Meie Ilukaardid kodulehe e-poes on alati lai valik erinevaid kohe olemas käsitöökaarte lastele. Need tantsijatega kaardid on eriti populaarsed pisikeste tüdrukute sünnipäevale kutsutute seas, kuid samas leiavad need kaardid tihti tee ka täiskasvanud naise sünnipäevale. Kui e-poes ei ole parasjagu teile sobivat kaarti, siis saate selle meilt alati tellida läbi personaalse tellimuse. Meie käsitöökaartide tellimused saavad valmis tavaliselt kolme kuni viie päeva jooksul, kuid erandkorras oleme klientide soove ka kiiremini täitnud. Et saaksite ikka peole minna just täpselt sellise kaardiga nagu Teile meeldib. Kohe olemas kaardid postitame samal päeval kui tellimus on tehtud ennelõunat, ning järgmisel päeval kui tellimus on tehtud pärastlõunal. Samuti pakume võimalust kaardile kohapeale järgi tulla.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et meid kingid.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv