, ,

Elegantne õnnitluskaart

15,00 16,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Elegantne õnnitluskaart  roosa säraga toorikul, uhkete lillede ja dekooriga.

Kujundan kaardi ka seest. Lai valik salme on kogutud Sinu jaoks siia.

Tarneaeg pakiautomaadiga Itella 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Elegantne õnnitluskaart

See elegantne õnnitluskaart sünnipäevaks on roosades toonides, rohkete ja uhkete lilledega ning säravate pärlitega. 

Elegantne õnnitluskaart tekstiilist lilledega.

Antud elegantne õnnitluskaart on sobilik kingitus lilli ja pärleid armastavale naisele või neiule pidupäevaks. Kahepoolne kaart on metalse roosakvartsi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud rohkelt paberist ja foamiranist lilli ning rohkelt metalsest kartongist lehti. Kaardil on puidust südame detail, ikak armastuse märgiks. Kaardi üldmulje on elegantne ja luksuslik.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse. Kuna kaart on suhteliselt luksuslikult kõrge, siiski on teda võimalik kinkimiseks ka ümbrikusse asetada. Meil on teile pakkuda näiteks sellised ümbrikud.

Elegantsele õnnitluskaardile saab juurde lisada ka niinimetatud rahatasku. Seda juhuks kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, valige rippvalikust: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut vastav õige valiku rida. Tegelikult muidugi, ei ole tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline pandud, muidu on see üks ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab asetada rahatähe või mitu ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus pisidetail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi valgele aluspaberile,  mis on kinnitatud kaardi tooriku külge. Parimate luuletuste valiku leiate siit.

Elegantse õnnitluskaardi leiad Ilukaardid lehelt.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 paksusega paberist.

Kui Te vajate veel käsitöökaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastavad kaardid tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt. Tavaliselt valmivad Ilukaardid käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandina oleme kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Seda kõike ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just täpselt selline kaart, mida hinges kinkida plaanisid, hoole ja armastusega tehtud ning hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse märgiks.

Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on leitavad Ilukaardid Instagrami kontolt.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv