, ,

Ema

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Kõige ilusamad luuletused emadepäeva kaardile leiad siit.

Tarneaeg 1-2 tööpäeva Itellaga! Või osta käest-kätte.

 

Ema

Ema on meie elus kõige tähtsam inimene. Seega on emadepäev  kõige olulisem tähtpäev. Kas oled nõus? See nunnu emadepäeva kaart on pastelsetes toonides, suure pastelsete tekstiilist ja foamiranist lillede, see on efektne kingitus oma tänu väljendamiseks emale. Käsitöökaardilt leiad aluse tekstiga, kui sulle meeldiks aga mingi teine lause kaardil, siis anna meile sellest tellimuses teada. Lisaks on meil e-poes veel valik kohe olemas käsitöökaarte, mis oleks ilus kinkida emale emadepäevaks, soovitame vaadata näiteks seda kaarti siin.

Ema on kõige tähtsam

Ema jaoks valmistatud käsitöökaart on metalset helesinist tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D lilled ning rohkelt metalsest kartongist lillelehti ning südamekesed kaardi nurkadesse. Kaart on üldmuljelt elegantne ja külluslik, nagu Ilukaardid kaartidele ajas omaseks on saanud. Kaart on küljelt vanaroosa tooni paelaga seotud.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5 x 19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse. Kui soovite akarti kinkimsieks ümbrikusse panna, siis pakume ka kaardiga sobivat ümbrikku, vaadake näiteks siia.

Alati saab käsitöökaardile lisada ka nn tasku raha jaoks. Sageli tahetakse kinkida tähtpäevaks koos kaardiga raha, et kingisaaja saaks ise oma kingi valida, siis ei ole hirmu, et kingitakse mittevajalikku träni. Sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. No muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingit moodi riidest taskuga, nimetus on meil talle lihtsalt nii antud, tegelikult on see ikka silmale kaunis kaardiga sobiv kartongist detail, kuhu vahele saab pista rahatähed ning mis on hiljem lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel. Ilukaardid kaartidel on tekst kaardi sisse alati kaardi hinna sees. Me paigutame teie poolt valitud teksti avatud kaardi paremale poolele valgele paberile,  selle kinnitame omakorda kaardi tooriku külge.

Emale luksuslik kaart.

Ilukaardid meisterdatud käsitöökaardid on 300g/m2 paksusest kvaliteetsest kartongist.

Teostame teie personaalsed tellimused reeglina 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid rõhutame, et kõik e-poes kohe olemasolevad kaardid postitame samal päeval või tellimuse tegemise järgneval tööpäeval. Kui vajate Ilukaardid tooteid kiirema ajaga siis andke teada ja pakume ka võimalust kaardile ise järgi tulemist. Itella pakiautomaadiga saatmisel liiguvad pakid saajani 1-2 tööpäevaga, DPD liigutab ka pakke pakiautomaadist pakiautomaati väga kiiresti. Omnivaga peame aga arvestama kuni 4 tööpäeva.

Ilukaardid tehtud kaarte saate näha Ilukaardid Instagrami lehele.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv