, ,

Emadepäev

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Elegantne õnnitluskaart emale emadepäevaks heleroosal toorikul, pastelsetes toonides disainpabeirga, uhkete paberist ja tekstiilist lilledega.

Kõige ilusamad luuletused emadepäeva kaardile leiad siit.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga! Või osta käest-kätte.

 

Emadepäev

Emadepäev on kõige olulisem tähtpäev. See emadepäeva kaart on pastelsetes toonides, suurte valgete foamiranist lillede ning pastelsete heleroosade ja helesiniste pärlite ja lipsudega, see on efektne kingitus oma tänu väljendamiseks. Kaardil on 3D efektiga alus kirjaga. Pakume veel teisi kaarte emadepäevaks, näiteks sellist.

Emadepäev õnnitluskaart emale.

Antud elegantne õnnitluskaart emale on sobilik kingitus lilli ja pärleid armastavale emale emadepäevaks. Kahepoolne kaart on metalse helesinise tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D efektiga ehk ruumilised foamiranist lilled ning rohkelt metalsest kartongist lehti. Kaardi üldmulje on elegantne ja külluslik, nagu Ilukaardid kaartidele omane. Kaart on küljelt roosa pits paelaga seotav.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbisesse, soovi korral pakume ka pakendamiseks kaardiga sobivat ümbrikku, selle leiate siit.

Muidugi saab käsitöökaardile lisada ka nn tasku raha jaoks. Mõnikord soovitakse kinkida tähtpäevaks raha, et kingisaaja saaks ise oma kingituse välja valida, ja siis ei ole ohtu, et kingitakse soovimatut asja. Sellele mõeldes pakume teile valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. No muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil talle lihtsalt nii antud, tegelikult on see ikka silmale kaunis kaardiga sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel. Me paigutame teie poolt valitud teksti avatud kaardi paremale poolele paberi peale,  mille kinnitame omakorda kaardi tooriku külge.

Emadepäeva külluslik kaart rohkete lilledega.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 paksusest kartongist.

Teostame teie personaalsed tellimused reeglina 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid rõhutame, et kõik e-poes kohe olemasolevad kaardid postitame samal päeval või tellimuse tegemise järgneval päeval. Kui vajate Ilukaardid tooteid kiirema ajaga siis andke teada ja pakume ka võimalust kaardile ise järgi tulemist. Itella pakiautmaadiga saatmisel liiguvad pakid saajani 1-2 päevaga, DpD liigutab ka pakke pakiautomaadist pakiautomaati väga kiiresti. Omnivaga peate arvestama kuni 4 tööpäeva.

Ilukaardid meistardatu kaarte saate vaadata Ilukaardid Instagrami lehele.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv