, ,

Emadepäeva kaart

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Elegantne õnnitluskaart emale. Oleme kogunud kõige ilusamad emadepäeva salmid siia.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga! Või osta käest-kätte.

 

Emadepäeva kaart

Emadepäeva kaart on hea võimalus oma ema tänada. Ema on meie kõigi jaoks väga oluline inimene. See emadepäeva kaart on pastelsetes pehmetes toonides, suurte valgete foamiranist lillede ning pastelsete heleroosade ja helesiniste pärlitega, Sellel käsitöökaardil on 3D efektiga alus kirjaga: Maailma jaoks oled sa lihtsalt ema, aga meie jaoks oled sa terve maailm! Pakume veel teisi kaarte emadepäevaks, näiteks sellist.

Emadepäev kaart emale.

See pastelsetes toonides uhke õnnitluskaart emale on sobilik kaart lilli ja pärleid armastavale emale emadepäevaks. Kahepoolne kaart on metalse heleroosa 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D efektiga ehk ruumilised foamiranist isetehtud lilled helesiniste tolmukatega ning rohkelt metalsest kartongist helesiniseid ja heleroosasid lehti. Kaardi üldmulje on elegantne ja külluslik, nagu Ilukaardid kaartidele ajas omaseks on saanud. See emadepäeva kaart on küljelt roosa paelaga kinni seotav.

Kaardi mõõtmed on kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart jõuab kliendini kaitsvas tsellofaanis ümbises, kui sul on soovi, siis me pakume ka pakendamiseks kaardiga sobivat ümbrikku, selle leiate siit.

Vajadusel lisame me käsitöökaardile ka nn tasku raha tarvis. Kui Sul on soov kinkida emale emadepäevaks raha, et ta saaks ise omale meeldiva kingituse välja valida. Kui sul see soov on, siis vali rippmenüüst: soovin rahataskut. Ega me tegelikult mingit rahataskut kuhugi õmblema ei hakka, nimetuse panime talle lihtsalt sellise, tegelikult on see ikka silmale ilus käsitöökaardiga sobituv pisidetail, kuhu saab pista rahatähe ning mis on hiljem lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul küljel. Me kujundame kaardi ka seest, paigutame teie valitud teksti avatud kaardi paremale poolele paberi peale,  mille kinnitame omakorda kaardi tooriku külge.

Emadepäeva kaart rohkete lilledega.

Ilukaardid käsitöökaardid on meie e-poes 300g/m2 paksusest kartongist.

Teostame teie personaalsed tellimused reeglina 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid rõhutame, et kõik e-poes kohe olemasolevad kaardid postitame samal päeval või tellimuse tegemisele järgneval päeval. Kui vajate Ilukaardid tooteid kiirema ajaga siis andke teada ja pakume ka võimalust kaardile ise järgi tulla. Itella pakiautmaadiga saatmisel liiguvad pakid saajani 1-2 päevaga, DPD liigutab ka pakke pakiautomaadist pakiautomaati väga kiiresti. Omnivaga peame aga arvestama kuni 4 tööpäevaga.

Ilukaardid meistardatud kaarte saate vaadata Ilukaardid Instagrami lehelt.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv