,

Emadepäevaks kaart

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Kõige ilusamad luuletused emadepäeva kaardile leiad siit.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga! Või tule osta mugavalt käest-kätte.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Emadepäevaks kaart

Emadepäevaks kaart on pastelne käsitöökaart sinu emale. See armas emadepäeva kaart on pastelsetes õrnades toonides tekstiilist ja foamiranist lilledega, kaart on efektne kingitus oma tänulikkuse väljendamiseks emale. Käsitöökaardi alumises osas on alus tekstiga: Kallile emale. Seejuures on meie e-poes veel valik kohe olemas käsitöökaarte, mis on ilus kinkida emale emadepäevaks, võiksid vaadata näiteks seda kaarti siin.

Emadepäevaks kaarti kinkides

Mida oskaks veel emale soovida, kui ilusat emadepäeva! See ema jaoks valmistatud käsitöökaart on metalset helesinist tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud pastelsed lilled ning kartongist lillelehti ning südamekesed kaardi nurkadesse. Kaart on üldmuljelt elegantne ja külluslik, nagu Ilukaardid kaartidele omane on. Käsitöökaart on küljelt vanaroosa tooni paelaga kinni seotud.

Mõõtmed kaardil on 9,5 x 19 cm. See emadepäevaks kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanümbrisesse. Kui soovite kaarti kinkimiseks ümbrikusse panna, siis pakume ka kaardiga sobivaid ümbrikke, neid on meil mitmeid, vaadake näiteks siia või kirjutage otsingusse sõna ümbrik ja valige sobiv välja.

Alati saame käsitöökaardile lisada ka raha jaoks nn tasku. Sest sageli on soov kinkida tähtsaks päevaks kaardiga koos mõned rahatähed, et ema saaks ise oma kingi valida, siis ei ole hirmu, et kingitakse mittevajalikku. Just sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Aga muidugi, ei ole tegelikult tegemist taskuga, nimetus on tal lihtsalt selline, tegelikult on see nn “tasku” ikka silmale uhke kaardiga kokkusobiv kartongist detail, kuhu vahele saab pista rahatähed ning mis on hiljem lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel. Ilukaardid kaartidel on tekst kaardi sisse alati kaardi hinna sees. Me paigutame teie poolt valitud teksti avatud kaardi paremale valge paberi peale,  mille oamkorda kinnitame kaardi tooriku külge.

Emadepäevaks kaunis kaart emale

Me teostame teie personaalsed tellimused reeglina 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid kõik e-poes kohe olemasolevad kaardid postitame samal päeval või tellimuse tegemise järgneval tööpäeval. Kui vajate Ilukaardid tooteid kiiremini siis andke teada ja pakume ka võimalust kaardile ise järgi tulemist. Itella pakiautomaadiga saatmisel liiguvad pakid kliendini 1-2 tööpäevaga, ka DPD pakiautomaadi liikumine on kiire. Omnivaga peame aga arvestama kuni lausa 4 tööpäeva. Ilukaardid käsitöökaardid on tavaliselt 300g/m2 paksusega kvaliteetsest kartongist.

Ilukaardid juba tehtud töid saate näha Ilukaardid Instagrami lehele.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv