, ,

Emale

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Elegantne õnnitluskaart emale emadepäevaks roosakvarts toorikul, uhkete foamiranist, paberist ja tesktiilist lilledega.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva Itellaga.

 

Emale 

Emale õnnitluskaart on õrn ja pastelsetes toonides, valgete foamiranist lillede ning õrna helesinise pärli ja heleroosade pisikeste sätendavate pärlitega See kaart on efektne kaart väljendamaks oma tänu. Kaardil on 3D efektiga alus sildiga Kallile emale.

Õnnitluskaart emale.

Antud elegantne õnnitluskaart emale on sobilik kingitus lilli ja pärleid armastavale emale emadepäevaks. Kahepoolne kaart on metalse roosakvartsi tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D efektiga ehk ruumilised foamiranist isetehtud lilled ning rohkelt metalsest kartongist lehti ning puidust pisikesed valgeks värvitud südamed. Kaardi üldmulje on elegantne ja külluslik. Kaardi alumisel osal on silt tekstiga Kallile emale, samuti metalsest hele roosast säravast kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saame käsitöökaardile kinnitada niinimetatud rahatasku. Kui soovite emale emadepäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Tegelikult ei ole muidugi tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline pandud, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Ema külluslik kaart rohkete lilledega.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Ilukaardid tehtud tööd on nähtavalt ilukaardid Instagrami lehel.  Aitäh, et meid kingid.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv