,

Hõbedane ümbrik

1,00 

Hõbedase säraga ümbrik.

Mõõdud: 11 cm x 22 cm.

 

Saadavus: 2 laos

Kategooriad: ,

Hõbedane ümbrik

Ilukaardid poolt pakutud hõbedane ümbrik on kvaliteetsest materjalist 11 cm x 22 cm mõõtudega ümbrik, kuhu mahuvad ilusti Ilukaardid kaardid.

Hõbedane kaardiümbrik

Kuigi kõik Ilukaardid käsitööna meisterdatud kaardid jõuavad meie kliendini kaitsvas tsellofaanist kileümbrises, siis pakume veel ümbriste valikut, ümbriku või karbi näol, mis teile aga endale rohkem meeldib.

Millest valiku tegemisel peaks lähtuma? Meie soovitame vaadata järgmisi aspekte. Ilukaardid valmistatud käsitöökaardid on reeglina suhteliselt kõrged 3D efektiga, rohkete detailidega, kaetud glittriga ja dekooriga ning just sel põhjusel on meie sellised kaardid tihti just koos kaitsva karbiga pakkuda, sest siis säilib meiepoolt meisterdatud ja teiepoolt kingitud kaart kaardisaajal ilusti, kasvõi igavesti. Ilukaardid on kaardid on kõrged, üks näide teile siia. Kuid vähem kõrge dekooriga kaardid saab tegelikult kinkimise hetkeks panna ilusti näiteks kaitsvasse ja kaardiga sobivasse ümbrikusse. Täpsustame korra teile üle igaksjuhuks, et kui tellite kaardiga kaasa ümbriku, siis kaart jõuab teieni kaitsvalt kileümbrises ja teie saate ise kinkimise hetkeks asetada kaardi ümbrikusse. Kõik ikka selleks, et kaart jõuaks kinkijani võimalikult audentselt ja kaardisaajani täpselt nii nagu kinkija seda ette on kujutanud ja soovinud.

Hõbedane ümbrik

Kuna väga tihti soovivad tellijad, et saaks osta kohe koos kaardiga ka kaardiga sobivat ümbriku, siis nüüd lõpuks oleme sobivad leidnud, meie soovidele ja meie kaartidele sobivad kvaliteetsed ümbrikud. Tegemist ei ole tavalisest koopiapaberist ümbrikuga. See konkreetne ümbris on õrna hõbedase säraga ümbrik, mis on valmistatud 120g/m2 paberist (võrdluseks: tavaline koopiapaber on paksusega 80g/m2). Sel ümbrikul on kontaktriba, selleks et ümbrikku soovi korral sulgeda. See õrnalt särav metalse läikega ümbrik on mõõtudega 11 cm x 22 cm. Pildilt on näha, et oma ilus on ümbrik samas hästi lihtne, ei ole tal liiga ümaraid nurka või muid iseärasusi. Ta mõjubki lihtsalt ja puhtalt. Vaata selleks vajadusel pilte lähemalt. Kvaliteetses ümbrikus on kaarti imeilus kinkida. Selles ümbrikus saab kaarti saata lihtkirjana ka Eesti Postiga ehk Omnivaga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv