, ,

Hüvasti lasteaed kaart

7,00 8,00 

Pliiatsi kujuline käsitöökaart, mis on kohe olemas.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Hüvasti lasteaed kaart

Hüvasti, lasteaed kaart on armas kingitus väiksele inimesele, kelle elus on tähtis esimene lõpetamine. Käsitööna valminud kaardil on pliiatsi kuju, millel kaunistuseks erinevaid pilkupüüdvaid detaile ning silt tekstiga, hüvasti, lasteaed. Kaart on mõõtmetega 10 cm x 20 cm roosast tugevast kartongist ning ilma rahataskuta. Soovi korral saab lisada kaardi sisse rahatasku

Hüvasti lasteaed pliiatsi kujuline kaart

Antud käsitöö kaart on sobilik kingitus armsale neiule, kes on lõpetamas lasteaeda. Kahepoolne pliiatsi kujuline kaart on roosat tooni 250g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud rohkelt erinevaid detaile, 3D efektiga lapsemeelseid kujundeid ja lilli.

Kaardi mõõt kokku murtult on 10 x 20 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite lapsele lasteaia lõpetamise puhul kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Hüvasti lasteaed lõpetamise kaardike pisikesele inimesele.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel tavaliselt 300g/m2 kartongist 10 x 20 cm, see kaart on samuti ca 10 cm lai, ning teine maksimaalne osa on 20 cm.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv