,

Sünnipäevakaart tüdrukule

7,00 8,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.

Kaardile saab sünnipäevalapse nimi. Kujundan kaardi ka seest. Valik ilusaid salme on siin. 

Tarneaeg 1-3 päeva pakiautomaadiga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäevakaart tüdrukule

Ilus sünnipäevakaart tüdrukule on armas kingitus väiksele neiule, kelle elus on tähtis päev, tema imeline sünnipäev. Käsitööna valminud kaardil on tüdruku kuju, ja tekstiga, palju õnne printsess. Kaart on mõõtmetega ca 10 cm x 20 cm roosast tugevast kartongist ning ilma rahataskuta. Soovi korral saame lisada kaardile sisse uhke rahatasku.

Jänesega sünnipäevakaart 

Antud käsitöö kaart on sobilik kingitus armsale laspele. Kahepoolne kaart on roosat tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D efektiga tekst, tütarlapse kuju ja mõned lilled.

Kaardi mõõt kokku murtult on ca 10 x 20 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite lapsele lasteaia lõpetamise puhul kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Tekstiga sünnipäevakaart tüdrukule

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel tavaliselt 300g/m2 kartongist 10 x 20 cm, see kaart on samuti ca 10 cm lai, ning teine maksimaalne osa on 20 cm.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv