,

Kaardid pulmadeks

17,00 18,00 

Romantiline pulmakaart on kohe olemas.

Kaart on küljelt paelaga seotav.

Teile kahele asendan soovi korral pruutpaari nimedega.

Kujundan kaardi ka seest, selleks olen kogunud kõige ilusamaid pulmaluuletusi siia.

Tarneaeg 1-3 päeva pakiautomaatidega.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kaardid pulmadeks

Kaardid pulmadeks on käsitööna valminud pulmakaart, mis on suurte tekstiilist valgete lilledega, valgete lillelehtede ja samuti teksti alus, kuhu saab kirja panna noorpaari nimed. Pulmakaart on meeldejääv kingitus pruutpaarile nende pulmapäevaks. Kahepoolne kaart on metalse ja sillerdava pinnaga valgest 300g/m² kartongist, looduspruuni tooni vahedetailiga.

Kujundan kaardi sisse ka õnnesoovid ning õnnitlejad, olen kogunud läbi aegade ilusaid õnnesoove siia, loodan, et leiad omale meeldiva.

Kaardid pulmadeks.

Kaardid pulmadeks. Telli vastavalt enda soovidele käsitööna valminud meelepärane rahakaart.

Kaardi mõõdud on 9,5×19 cm. Pulmakaart on pakendatud kvaliteetsesse kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Pulmapäev on noorpaari elus üks kõige tähtsam päev, mille pisidetailid nagu kaardid hoitakse alles kogu elu.

Iga detail pulmapäevas on tähtis ja imeline. Ja see päev möödub nii kiiresti, kuid mälestus jääb just näiteks kingitud pulmakaartide näol igaveseks. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile ainuomane ja ikka ainulaadne. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed ja kordumatud.

Sageli soovib pruutpaar, et kingitus mahutataks ümbrikusse, siis sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta, lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui kaart avada.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud rahataskuga kaart.

Klassikalise käsitööna valminud pulmakaardid on Ilukaardid lehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsete pulmade toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ja kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada Esita tellimus lehelt.

Reeglina valmivad meie pulmakaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti ülesandes tunned, et see on just see kaart, mis hinges neile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Pulmakaart ja karp  on pakendatud kaitsvasse ja kavliteetsesse tsellofaanist kotti.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv