, ,

Kaart soolaleivaks

9,00 10,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Soovi korral lisame rahatasku ja sinu valitud teksti kaardi sisse.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Kaart soolaleivaks

Kaart soolaleivaks on sobilik kingitus uude koju elama asunud inimesele või inimestele. Kahepoolne kaart on metalset heledat roosakvartsi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud rohkelt paberist roosat tooni lilli, ning valgeid foamiranist tehtud lilli. Kaardi all paremal nurgal on metallist imitatsiooniga detail, mis muuda kaardi eriti suursuguseks ja uhkeks. Kaart on küljelt roosa paelaga seotav.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5 x 19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kileümbrisesse. 

Romantiline õnnitluskaart soolaleivaks.

Soovi korral saab õnnitluskaardile lisada ka niinimetatud rahatasku. Kui soovite uude koju elama asujatele kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline antud, tegelikult on tegemist ikka ühe ilusa pitsiline kaardiga kokku sobiv detailiga, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Romantilise õnnitluskaardi võiks kinkida nt uude koju kolimise puhul.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist. Kui te soovite kaarti kinkida ümbrikus, siis on meil teile valik ümbrikke, selleks vaadake palun siia.

Kui Te soovite aga mingit teist kaarti, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart Ilukaardid lehelt tellida, avaldades oma konkreetset soovi  esita tellimus lehelt. 

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et meid kingid! Ilukaardid tehtud töödeag saad tutvuda Ilukaardid Instagrami lehel.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv