,

Karbiga rahakaart

27,00 28,00 

Aknaga karbis pulmakaart on Ilukaardid väga populaarne pulmakaardi stiil. Kaart on karbis peidus aga kogu oma ilus nähtav.

Teile kahele asendan noorpaari nimedega.

Kujundan kaardi ka seest. Kõige ilusamad pulmaluuletused olen teile kogunud siia.

Tarneaeg 1-3 päeva Itella pakiautomaadi vahendusel.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Karbiga rahakaart

Karbiga rahakaart on kaunis pulmakingitus pruutpaarile nende pulmapäeva puhul. See kahepoolne käsitöökaart on metalselt sillerdava pinnaga valget tooni 300g/m² paksusega kartongist, pulmakaardi karp on volditud samuti tugevast valgest kvaliteetsest vastupidavast kartongist.

Oleme kogunud kõige ilusamad pulmaluuletused teie jaoks siia, leidke siit omale meeldiv ja meie kujundame selle kaardile.

Karbiga pulmakaart lilledega.

Pulmakaart karbiga koos on Ilukaardid vaieldamatult kõige populaarsem pulmakaardi stiil.

Kaardi mõõt, mis on kinkimiseks karbis, on kokkumurtult 9,5×19 cm. Pulmakaart koos karbiga on pakendatud kvaliteetsesse kaitsvasse tsellofaanümbrisesse.

Pulmapäev on noorpaari elus üks kõige tähtsam päev.

Pulmapäev on nii nii tähtis ja väga ilus tähtpäev. Ja see päev möödub nii kiiresti, liiga kiiresti, kuid mälestus jääb just näiteks kingitud pulmakaartide näol sellele noorpaarile igaveseks. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles kogu elu, seega tuleb see valida hoolega, mis noorpaarile kingiks saab. Et palju aastaid hiljem ikka taas ja taas kaarti vaadates meenuks see eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed ja kordumatud.

Sageli soovib noorpaar, et kingitus oleks ümbrikus, sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi erilise taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele asetatakse kinkimiseks rahatäht ning mis on hiljem ilma rahata, lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele.

Käsitööna valminud karbiga rahakaart pulmadeks.

Ilukaardid meisterdatud kaardid on reeglina valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsete pulmade toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart meie e-poest aga kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada Esita tellimuse lehe kaudu või kirjutada meile Messengeri või Instagrami või hoopis üldse helistage meile.

Reeglina valmistame pulmakaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandina oleme vajadusel soovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges neile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Pulmakaart ja karp  on pakendatud kaitsvasse ja kavliteetsesse tsellofaanümbrisesse. Ilukaardid meisterdatud kaartidest on valik panud Ilukaardid Instagrami kontole.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv