,

Käsitöökaart

16,00 17,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Õrna säraga roosakvartsi tooni toorikul, rohke dekooriga.

Kujundan kaardid ka seest, selleks olen kogunud Sulle ilusaid salme siia.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.  Võimalik ka käest kätte osta!

 

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Käsitöökaart

Käsitöökaart on shabby chic stiilis eriti uhke ja rohke dekooriga kaart nagu ühele Ilukaardid käsitöökaardile ajas omaseks on saanud.

Käsitöökaart lilledega

See uhke käsitöökaart on roosakvartsi toonil tugeval kartongil, uhkete foamiranist isetehtud vanaroosade ja lumivalgete lilledega, sekka rohkelt valgeid lillelehti ja 3D efektiga Cricutiga tehtud tekst Õnne! Kahepoolne kaart on metalse ja kuldselt sillerdava pinnaga roosakvartsi tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud tekstiilist vanaroosa lipsuke. Vanus kaardil on muudetav, andke meile sellekohasest soovist tellides teada.

Selle käsitöökaardi mõõtmed on kokkumurtult 9,5 x 19 cm. Käsitöökaart on kaitsvas tsellofaanist ümbises. Kui soovid aga kaarti kinkida ümbrikus, siis vali sobiv ümbrik siit.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada ka tasku raha jaoks. Kui Sul on soov kinkida sünnipäevalapsele paberrahatähti, siis sellele mõeldes pakume sulle valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut, variandid avanevad rippmenüüst. No ei ole tegelikult muidugi tegemist mingi erilise taskuga, nimetame teda lihtsalt selliselt. Mis see rahatasku siis on? Meil on rahatasku ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv pisidetail, kuhu vahele saab asetada rahatähe ning mis on hiljem kui raha on vahelt äta võetud, lihtsalt ilus detail käsitöökaardil. Sinu soovitud teksti kujudname avatud kaardi paremale poolele. Et Sul oleks teksti valikut lihtsam teha, selleks oleme kogunud aegade jooksul valiku õnnitluskaardile sobivaid salme siia.

Käsitöökaardid rohke dekooriga

Ilukaardid lehel on kaardid sageli valgel või roosakvarts tooni toorikul, mõned ka helesinised ja elektrisinised ja on ka mustad, kuid kui Sulle meeldiks mõni teine värvi toon, siis on Sul alati võimalus vastavate toonidega kaart tellida meilt, kirjutades meile oma soovist Esita tellimus vormi kaudu. Heida pilk näiteks sellele naiselikult elegantsele käsitöökaardile siin.

Enamjaolt valmivad meie käsitöökaartide tellimused nii umbes kolme kuni viie päeva jooksul, kuid erandkorras tuleme sinu soovidele ka kiiremini vastu. Mõeldes sellele, et saaksid jus sellise kaardi kinkimiseks nagu Sulle meeldib. Sest teame ise ka kui hea tunne on kaarti üle andes tunda, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovidsid, hoole ja armastusega tehtud ning hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on teile vaatamiseks Ilukaardid Instagrami kontol. Aitäh, et meid kingid!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv