,

Katsikukaart poisile

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Õnnitluskaart pisikesele beebipoisile helesinisel toorikul.

Oleme kogunud kõige ilusamad salmid, mis sobivad katsikukaardi sisse, siia.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Katsikukaart poisile

Helesinise beebivankriga pastelne katsikukaart poisile on sobilik katsikukingitus armsale pisibeebile tema katsikule. Käsitööna valminud kaardil on armas helesinine 3D efektiga beebivanker, lipukett, tähekesi ja natuke pisikesi tagasihoidlikke lilli ning helesiniseid pärleid. Heledates pastelsetes, malbetes ja rahulikes toonides kaardile saab soovi korral lisada beebi sünniandmed. Anna oma selle kohasest soovist meile kindlasti tellimises teada ja teeme soovid teoks.

Katsikukaart poisile

Antud kaart katsikule on sobilik kingitus pisikesele beebile ning tema emale ja isale tema sündimise puhul. Kahepoolne kaart on metalse helesinist tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud beebivanker, lipukett ja tekst beebi sünniandmetega.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada ka niinimetatud rahatasku. Kui soovite katsikule minnes kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Katsikukingituseks helesinistes toonides katsikukaart.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad ja meilt tellid.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv