,

Koogitopper õnnesoovid

8,00 

Koogitopper, mis sobib imehästi ka mehe või poisi sünnipäeva koogile, Glitter kartong on helesinist tooni, paberkartong selle taga musta metallik tooni, ning tagumine kolmas kiht on helesinist metallik tooni kartongist. Topperi kartongist osa mõõdud on ca 15 cm ja 6 cm.

Tootekood: T-2-1-1-2 Kategooriad: ,

Koogitopper õnnesoovid

Koogitopper õnnesoovid kaunistab Sinu torti või kooki või lillekimpu. Kuna Ilukaardid topperid on kinnitatud plastikust pulgale, mida on kerge pesta, seega on nende topperite kasutusiga väga pikk, kasuta kasvõi sada aastat igal uuel peol uuesti ja uuesti.

Tihti ütlevad kliendid ja tordimeistrid, et uhke topper annab tordile, koogile viimase ja oodatud lihvi ning sära. See konkreetne topper on kolme kihiline, üheks kihiks on metalse läikega mittepudenev glitter kartong, ja teine ning kolmas kiht on metalse säraga paberist kartong. Kolme kihiline topper erineb kahekihilisest selle poolest, et topperi pulk on teise ja kolmanda kihi vahel peidus, seega on topper mõlemalt poolt vaadates kaunis, ja pulk on ilusti peidus.

Koogitopper õnnesoovid

See koogitopper õnnesoovid kirjaga on sära kartongidest tehtud eriti uhke glitter tekstiga, mis sätendab ja särab väga lahedalt.

Topperi paberiosa ehk kartongi laius saab nii umbes 13-15 cm, kõrgus ca 10 cm kui on koos vanusega.  Kui vajate aga sellest suuremat või väiksemat, siis andke meile oma soovist tellimuses teada. Kõik Ilukaardid topperid on pakendatud üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kileümbrisesse.

Võib-olla on just see glitterpaberil topper see puuduv särav kaunistus tähtsas pidupäevas!

Topper 3- kihiline läbipaistvast plastikust pulgaga.

Ilukaardid tehtud torditopper on 300g/m2 paksusega kartongist, ning 200 kuni 250g/m2 paksusega kvaliteetsest glitterkartongist. Topper kinnitub valgest plastikust tugeva ja vastupidava pulga külge. Ilukaardid topperid on eriti kerged  ja ei pea kartma, et vajuvad tordil või koogil viltu. Meie oleme hoolitsenud selle eest, et topper on tasakaalus. Ilukaardid pakub ka kahe kihilisi toppereid, nende puhul jääb pulk viimase kihi taha ja topper on seega 3D. Kasutame ainult eriti kvaliteetset glitterkartongi, mille lõikeservad on muudetud pudenemiskindlateks.

Kui Te vajate veel oma pidudele toppereid, siis on Teil alati võimalus vastav topper tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehel. Või kui vajate kahekihilist topperit, siis selle saate tellida siit.

Tavaliselt valmivad meie käsitöötopperite tellimused ligikaudu nii 3 kuni 5 päevaga, kuid on olnud juhuseid, kui oleme valmistanud topperi sama päeva tordile, ja no komplekt tort ja topper said lihtsalt imelised.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud topperid on suure hoole ja armastusega tehtud. Ilukaardid tehtud töödega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami lehel.

Aitäh, et meid kingid!

Topperi glitteri toon

Heleroosa, Helesinine, Kirgas punane, Kuldne, Pastelne punane

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv