,

Topper, see eriti uhke

25,00 

Telli täpselt sellise teema ja toonidega topper nagu sina soovid. 

Tootekood: T-2-1-1-1 Kategooriad: ,

Topper 

Topper, mis on kohati isegi liiga uhke. Kihte ja värve ja detaile tuleb tal täpselt nii palju ka sa soovi avaldad. Kuna Ilukaardid topperid on kinnitatud plastikust pulgale, siis on nende topperite kasutusiga väga pikk, kasuta kasvõi mitu pidu järjest, ja kui tellid ainult nime ja jätad vanuse tellimata, või tellid eraldo topperina, siis kasuta kasvõi igavesti seda topperit. Ja kui tort või kook söödud, siis on see uhke topper lihtsalt ilus kaunistus.

Tihti ütlevad kliendid ja tordimeistrid, et kui topper on nii uhke, siis ei vaatagi keegi torti, aga noh tort ongi söömisega ja topper vaatamiseks 😛 See uhke topper on täpselt nii mitme kihiline kui sa soovid, lisaelemendiks on alati sheiker, see on laste suur lemmik, muuda topperi veelgi uhkemaks.

Topperid kui eraldi kaunistused

See koogitopper on sära kartongidest tehtud eriti uhke glitter tekstiga, mis sätendab ja särab väga lahedalt.

Topperi paberiosa ehk kartongi laius saab nii umbes 13-15 cm, kõrgus ca 10 cm kui on koos vanusega.  Kui vajate aga sellest suuremat või väiksemat, siis andke meile oma soovist tellimuses teada. Kõik Ilukaardid topperid on pakendatud üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kileümbrisesse.

Võib-olla on just see glitterpaberil topper see puuduv särav kaunistus tähtsas pidupäevas!

Topper valge plastikust pulgaga või kahega

Tavaliselt kasutame topperitel ühte pulka, kuid vajadusel ka kahte, näiteks need suured topperid seisavad koogil kindlamini püsti kui on kinnitatud kahele pulgale.

Kui teil on erialdi soove, mida meie vorm ei võimalda teil tellida, siis kasutage tellimiseks Esita tellimus lehel olevat vormi. Ja  kui vajate lihtsamat kahekihilist topperit, siis selle saate tellida siit.

Tavaliselt valmivad meie käsitöö tellimused ligikaudu nii 3 kuni 5 päevaga, kuid on olnud juhuseid, kui oleme valmistanud topperi sama päeva tordile, ja no komplekt tort ja topper said lihtsalt oivalised.

Kõik Ilukaardid käsitöö on suure hoole ja armastusega tehtud. Ilukaardid tehtud töödega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami lehel.

Aitäh, et meid kingid!

Topperi glitteri toon

Heleroosa, Helesinine, Kirgas punane, Kuldne, Pastelne punane

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv