,

Kuldpulma kaart

25,00 26,00 

Pulmakaart, mis on kohe olemas.

Käsitöökaardil on paberist, tekstiilist ja foamiranist isetehtud valged lilled. Lisatud natukese kullatooniga detaile. 

Kaart on karbiga ja ümbrikku pole vaja lisada.

Teile kahele asendan pruutpaari nimedega.

TARNEAEG Itella pakiautomaadiga 1-2 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kuldpulma kaart

Kuldpulma kaart on eriti uhke kuldse ja valgega käsitöökaart, igati 50 pulmaaastapäeva vääriline. Kahepoolne pulmakaart on metalse õrnalt kuldse ja sillerdava pinnaga valget tooni 300g/m² kartongist, reljeefse taustapaberil, rohkete foamiranist ja tekstiilist valgete lilledega.

Alusele saab lisada noorpaari nimed. Tellimust avaldades andke meile noorpaari nimed teada.

Kuldsega pulmakaart.

Kaardi mõõtmed on 9,5 cm x 19 cm. Pulmakaart on pakendatud kvaliteetsesse kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse. Kui te aga soovite kaarti kinkimise hetkeks panna ümbrikku, siis on meil teile ka ümbrik pakkuda, mis sobib täpselt selle kaardi mõõtude ja tooniga. Ümbriku saad mugavalt tellimusele lisada, vaata ümbrikku siit.

Pulmapäev on kahe inimese tähtsaim sündmus nende eluloos.

Absoluutselt iga pisi-pisemgi detail selles tähtpäevas on meeldejääv ja eriline. Möödub see päev aga imekiirelt, kuid mälestus jääb just näiteks pulmakaardi näol püsima igavesti. Pulmadeks saadud õnnitluskaardid hoitakse alles terve elu, seega peab see detail olema pruutpaarile omane ning eriliselt ainulaadsust täis. Et veel aastaid-aastaid hiljem veel taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja pulmakaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on kordumatud ja isikupärased.

Sageli avaldab pruutpaar kutsel soovi, et kingitus mahuks ümbrikusse, siis sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. No arvata on, et tegelikult ei ole tegemist mingit moodi taskuga, nimetus talle on lihtsalt selline meil antud, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku mätsiv vahedetail, kuhu vahele saab pista mõne paberrahatähe ning mis on hiljem ka ilma rahatähetaüks uhke detail pulmakaardi vasakul poolele.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart oleks ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Niimoodi on kingitud pulmakaart turvaliselt kaitstud, et säilida aastateks.

Käsitööna valminud kuldne pulmakaart.

Klassikalised käsitööna valmistatud pulmakaardid on Ilukaardid kodulehel valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsed selle pulma toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ning kui soovitud toonides kaarti ei ole hetkel saadaval, siis andke meile oma soovist teada Esita tellimus lehelt jame anname endast kõik, et teie soov täita.

Reeglina valmivad pulmakaartide tellimused ca 3-5 päevagal, muidugi tuleme erandkorras vajadusel kiirsoovidele vastu kiiremini.Ja aseda ikka selleks, et saaksite oma spoovidele vastava pulmakaardiga pulma minna. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti ülesandes tunned, et see on just see pulmakaart, mida hinges neile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks. 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv