, ,

Mereteemaline õnnitluskaart

12,00 13,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Elegantne õnnitluskaart tumesiniseltoorikul, tekstiilist lilledega.

Parimad salmid kaardi jaoks oleme kogunud siia. Vali Sulle meeldiv ja ma trükime selle kaardile.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga.

 

Mereteemaline õnnitluskaart

See mereteemaline õnnitluskaart sünnipäevaks on sinist tooni toorikul, uhkete tekstiilist lilledega ja pilkupüüdva helesinise liblikaga. Päästerõngas ja ankur viitavad oluliselt mere Soovi korral saab lisada vanuse kaardi nurgale, anna tellimuses oma soovist teada.

Mereteemaline kaart tekstiilist lilledega.

Antud mereteemaline käsitöökaart on sobilik kingitus lilli ja pärleid armastavale naisele või neiule sünnipäevaks ning minu hinnaglu sobib tegelikult ka meesterahvale. Kahepoolne kaart on metalse navi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D efektiga ehk ruumilised tekstiilist uhked ja lopsakad lilled ning rohkelt kartongist lillelehti. Kaardi alumisel osal on tekst Õnnesoovid, samuti metalsest säravast kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti. Kui Sa aga soovid, et kinkimise hetkel oleks kaart ümbrikus, siis oleme ka sellele mõelnud. Ümbriku valikuga saad tutvuda siin ja siin.

Sinu soovi korral lisame käsitöökaardile niinimetatud rahatasku. Selleks vali rippmenüüst: soovi rahataskut/ ei soovi rahataskut vastav valik. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning samas on see detail hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel. Samas oleme kogunud ka Sinu elu lihtsustamiseks suure valiku sünnipäeva salme, vali sobiv välja siit.  Sinu poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Mereteemaline õnnitluskaart Ilukaardid lehelt.

Klassikalised käsitöökaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist. See on tugev materjal, säilib aiast ja nurgad püsivad ilusad. Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt. Lisaks pakume ka mereteemalisi pulmakarte, vaata näiteks siia.

Ilusa asja tegemine võtab aega ning tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päevaga, kuid kui sule on kaarti vaja kiiremini, siis kirjuta meile ja me arvestame sellega. Kõige kiirem variant ilusat kaarti saada on valida kohe olemas kaartide valikust Ilukaardid e-poest. 

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et meid kingid!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv