, ,

Mereteemaline sünnipäevakaart

12,00 13,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Elegantne õnnitluskaart roosakvarts toorikul, paberist ja foamiranist lilledega.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Mereteemaline sünnipäevakaart

See mereteemaline õnnitluskaart sünnipäevaks on sinistes toonides, rohkete paberist ja foamiranist lillede ning säravate pärlitega. Soovi korral saab lisada vanuse kaardile ja ka sünnipäeva lapse nime. Anna meile oma sellekohasest soovist tellides teada.

Mereteemaline sünnipäevakaart paberist lilledega.

Antud elegantne õnnitluskaart on sobilik kingitus lilli ja pärleid armastavale naisele või neiule sünnipäevaks. Kahepoolne kaart on metalse roosakvartsi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud 3D efektiga ehk ruumilised paberist ja foamiranist roosad lilled ning rohkelt metalsest kartongist lehti. Kaardi üldmulje on elegantne ja külluslik. Kaardi alumisel osal on tekst Õnnesoovid, samuti metalsest hele roosast säravast kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Mereteemaline kaart Ilukaardid lehelt.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv