, ,

Õnnitluskaart Tuult tiibadesse

11,00 12,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Kõige kaunimad koolilõpu luuletused oleme teile kogunud siia.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Õnnitluskaart tuult tiibadesse

Õnnitluskaart tuult tiibadesse on uhke kingitus elutähtsaks sündmuseks, koolilõpetajale on meeldejääv mälestus kaart koos uhke sõnumiga. Käsitööna valminud kaardil on pilkupüüdev glitter kartongist 3D efektiga tekst Tuult tiibadesse ning heleroheline linnu kujutis ning naisterahvas. Kaunistuseks on veel lisatud kaardile roosast pehmest foamiranist ja roosast paberist valmistatud lilled ning mõned roosad väikesed lilled ja pisikesi eri värvilisi pärleid.

Roosa õnnitluskaart tuult tiibadesse

Antud õnnitluskaart on sobilik kingitus kooli lõpetavale naisele või neiule, kes armastab ilu ja sära. Kahepoolne kaart on metalse roosakvartsi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud erinevaid lilli ja 3D efektiga ehk ruumilised korallroosast paberist lilled. 

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite koolilõpetajale kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Õnnitluskaart neiuga kooli lõpetamiseks

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv