Pulmad

17,00 18,00 

Kohe olemas pulmakaart. Imeliselt säraval kartongil, romantilise disainpaberiga. Kaardil on heleroosad säravad pärlid.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Kõige ilusamad pulmaluuletused oleme kogunud teile siia.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga. Või kasuta käest kätte ostmise võimalust!

 

Tootekood: - Kategooria:

Pulmad

Pulmad on pastelsetes toonides, heleroosa, helesinise ja valge kooslusega pulmakaart.  Pulmakaardile on lisatudheleroosa ja helesinine lilleõis, 3D efektoga noorpaari siluett ja alus noorpaari nimede jaoks. Kaarti kaunistavad heleroosad pärlid. Kahepoolne kaart on valgest metallik sillerdavast 300g/m² paberist toorikul, romantilise pastelsetes toonides  kattedisainpaberiga,  Kujundame ka kaardi seest, oleme kogunud teile valiku salme,tehke oma valik siit. Lisaks oleme teie jaoks kogunud ka parimaid tsitaate.

Pulmadeks kaart

Ilukaardid meisterdatud käsitöökaardid on 9,5 x 19 cm.

Pulmapäev on noorpaari jaoks elu kõige olulisem päev. See päev on neil tavaliselt detailse täpsusega paika pandud. Ja alati ütlevad kõik pruutpaarid nagu ühest suust, et see pulmapäev möödub nagu üks viiv, kuid õnneks jäävad neid aastateks saatma mälestused. Näiteks just kingitud pulmakaartidena. Seetõttu on Ilukaardid võtnud enda südame asjaks, et leiaksite meie pakutud käsitöökaartide hulgast meeldiva pulmakaardi.

Mõnikord on kutsele kirjutatud, et paar soovib kingitust, mis oleks ümbrikus. Seda silmas pidades pakume teile valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Ei ole vaja hirmu tunda, mingit taskut tegelikult me kuhugi ei õmble, me oleme talle lihtsalt selline nimetuse andnud. See niinimetatud rahatasku on tegelikkuses üks ilus pitsiline pulmakaardiga kokku sobituv paberelement, kuhu vahele saate panna soovitud summa ning hiljem on see ilma rahatäheta lihtsalt üks silmale ilus pitsiline detail pulmakaardi vasakul poolel, kui kaart lahti teha.

Võib olla siis ei ole sel juhul siis ümbrikku vajagi, aga kui soovite ikkagi, et pulmakaart oleks veel ka ümbrikus, siis pakume ka valikus erinevaid ümbrikke, võite vaadata siia.

Aga olgu öeldud, et pulmakaart on pakendatud turvalisuse huvides tsellofaanümbrisesse niikuinii.

Kõige ilusamad pulmad

Ilukaardid meisterdatud pulmakaardid on tavaliselt valget tooni tugevast kvaliteetsest kartongist, kuid vahel on kinkijale teada konkreetse pulma värvi,  ja soovitakse nendes toonides pulmakaarti, sel juhul vaadake meie e-poes rahulikult ringi, meil on ka mõned teiste värvidetoonidega pulmakaardid saadaval, kuid kui soovitud värvi pulmakaarti siiski hetkel ei leia, siis võtke meiega ühendust ja me meisterdame teile täpselt sellist tooni kaardi nagu teil vaja on. Ilukaardid väga populaarne pulmakaart on klassikaline valge kaart nagu nt see siin.

Ühe kaardi valmistamine võtab meil aega nii 3 kuni 5 tööpäeva, kuid vajadusel tuleme kaardi soovidele vastu ka rutem. Seda kõike, ikka sellepärast, et teame kui väga peab kingitud pulmakaart meeldima ka kinkijale.

Ilukaardid Instagrami kontol on valik tehtud töödest. Aitäh, et kingite mälestusi!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv