,

Pulmakaart – maalähedane

15,00 16,00 

Pulmakaart, mis on kohe olemas.

Maalähedase disainpaberiga pulmakaart.

Teile kahele asendatakse soovi korral pruutpaari nimedega.

Kõige ilusama pulmaluuletuse kaardi sisse leiad siit.

TARNE 1-2 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Pulmakaart – maalähedane.

Maalähedane pulmakaart on käsitööna valminud pulmakaart, mis on õige kaart maalähedasse pulma minekuks. Kahepoolne pulmakaart on metalse õrnalt kuldse ja sillerdava pinnaga valgest tugevast 300g/m² paksusega paberist, maalähedase disainpaberiga, kaart on kõrvalt paelaga seotav.

Teksti alusele saab lisada noorpaari nimed. Sellest soovist andke meile tellides teada.

Maalähedane pulmakaart.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5cm x 19 cm. Pulmakaart on pakendatud kvaliteetsesse kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse.

Pulmapäev on nende kahe armunud inimese tähtsaim päev terves nende eluloos

Iga detail selles päevas on suisa imeline. Ning see päev möödub nii kiirelt, kuid mälestus jääb just näiteks pulmakaardi näol. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile omane ja ikka eriliselt ainulaadne. Et aastaid hiljem veel taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on kordumatud ja ainulaadsed.

Sageli soovib pruutpaar, et kingitus mahuks ümbrikusse, siis sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingit moodi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista mõne rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta ka üks ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui kaart avada.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart oleks ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud maa lähedane pulmakaart.

Meie meisterdatud pulmakaardid on Ilukaardid lehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsed antud pulma värvid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ning kui soovitud toonides kaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada Esita tellimus lehelt ja täidame teie soovi.

Reeglina valmivad meie pulmakaartide tellimused ca 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka kiirema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti ülesandes tunned, et see on just see kaart, mis hinges neile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv