Pulmakaart tordiga

17,00 18,00 

Kohe olemas pulmakaart. Imeliselt säraval kartongil, romantilise disainpaberiga, tekstiilist lilledega. Kaardil on säravad pärlid.

Teile kahele asendan pruutpaari nimedega.

Kujundan kaardi ka sees, selleks olen kogunud Sulle kõige ilusamad pulmaluuletused siia,

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga.  Või kasuta käest kätte ostmise võimalust!

 

Tootekood: - Kategooria:

Pulmakaart tordiga

Pulmakaart tordiga on uhke roosakvartsi toorikul roosa paelaga seotav kaart, millel valged tekstiilist ja foamiranist lilled, pisike puidust südameke. Kaarti kaunistavad heleroosad pärlid. Kahepoolne kaart on heleroosast metallik sillerdavast 300g/m² paberist toorikul, romantilise pastelsetes toonides  kattedisainpaberiga,  Kujundame ka kaardi seest, oleme kogunud teile valiku salme, tehke oma valik siit. Lisaks oleme teie jaoks kogunud ka parimaid tsitaate.

Pulmadeks kaart tordiga

Ilukaardid meisterdatud käsitöökaardid on 9,5 x 19 cm.

Pulmapäev on noorpaari jaoks elu kõige kõige olulisem päev. See tähtpäev on neil tavaliselt detailse täpsusega paika pandud. Ja alati ütlevad kõik pruutpaarid nagu ühest suust, et see pulmapäev möödub nagu üks viiv, kuid õnneks jäävad neid aastateks saatma mälestused. Näiteks just kingitud pulmakaartidena. Seetõttu on Ilukaardid võtnud enda südame asjaks, et leiaksite meie pakutud käsitöökaartide hulgast meeldiva pulmakaardi.

Mõnikord on pulmakutsele kirjutatud, et paar soovib kingitust, mis mahuks ümbrikusse. Seda silmas pidades pakume teile valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Ei ole vaja hirmu tunda, mingit taskut tegelikult me kuhugi ei õmble, me oleme talle lihtsalt selline nimetuse pannud. See niinimetatud rahatasku on tegelikkuses üks ilus pitsiline pulmakaardiga kokku sobituv paberelement, kuhu vahele saate panna soovitud summa ning hiljem on see ilma rahatäheta lihtsalt üks silmale ilus pitsiline detail pulmakaardi vasakul poolel, kui kaart lahti teha.

Võib olla siis ei ole sel juhul siis ümbrikku vajagi, aga kui soovite ikkagi, et teie kingitud pulmakaart oleks veel ka ümbrikus, siis pakume ka valikus erinevaid ümbrikke, võite vaadata siia.

Ja olgu öeldud, et pulmakaart on pakendatud turvalisuse huvides tsellofaanümbrisesse niikuinii.

Käsitööna valmistatud pulmakaart

Ilukaardid meisterdatud pulmakaardid on tavaliselt valget tooni tugevast kvaliteetsest kartongist, kuid vahel on kinkijale teada konkreetse pulma värv,  ja soovitakse nendes toonides pulmakaarti, sel juhul vaadake meie e-poes rahulikult ringi, meil on ka mõned teiste värvide toonidega pulmakaardid saadaval, kuid kui soovitud värvi pulmakaarti siiski hetkel ei leia, siis võtke meiega ühendust ja me meisterdame teile täpselt sellist tooni kaardi nagu teil vaja on. Ilukaardid väga populaarne pulmakaart on klassikaline valge kaart nagu nt see siin.

Ühe kaardi valmistamine võtab meil tavaliselt aega nii 3 kuni 5 tööpäeva, kuid vajadusel tuleme kaardi soovidele vastu ka rutem. Seda kõike, ikka sellepärast, et teame kui väga peab kingitud pulmakaart meeldima ka kinkijale endale.

Ilukaardid Instagrami kontol on valik tehtud töödest. Aitäh, et kingite mälestusi!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv