,

Pulmakaart Vintage

15,00 16,00 

Pulmakaart, mis on kohe olemas.
Vintage hõnguline kaart.

Teile kahele asendatakse soovi korral pruutpaari nimedega.

Tarne Itellaga 1-2 päevaga

Tootekood: - Kategooriad: ,

Pulmakaart Vintage

Pulmakaart Vintage on vintage stiilis käsitöökaart, mis sobib stiilsesse pulma pulmakaardiks. Kahepoolne pulmakaart on metalse õrnalt kuldse ja sillerdava pinnaga valgel tugeval 300g/m² paberil, sinistes ja beežides toonides disainpaberiga, millele noorpaari siluett. Teile kahele asendatakse abiellujate nimedega.

Pulmakaart Vintage stiilis

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5cm x 19 cm. Pulmakaart on pakendatud kvaliteetsesse kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse, kuid meil on teile pakkuda ka kaardi toorikuga täpselt sobiv ümbrik, selle saate lisada enda tellimusse siit.

Pulmapäev on alati üks elu tippsündmustest, see peab olema eriline.

Abiellujate jaoks on absoluutselt iga ka kõige pisem detail selles päevas nii oluline. Kuigi see päev möödub kiirelt, siis mälestus sellest püsib terve elu. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoiab pruutpaar alles kogu elu, seega olgu see detail pruutpaarile omane ja ikka eriliselt ainulaadne. Et aastaid hiljem veel taas ja taas vaadates meenuks nende pulmapäev ning pulmakaardi kinkinud inimesed. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on erilised ja armastusega tehtud.

Mõnikord on pulmakutsele kirjutatud, et soovitakse kingitust, mis mahuks ümbrikusse, sellele mõeldes pakume teile kahte võiamlust: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Tehke oma valik. Tegelikult ei ole tegemist taskuga, nimi on tal selline, tegelikult on ikka ilus kartongist pitsdetail, mille vahele saab panna paberrahad ning mis on hiljem ilma rahatäheta ka üks ilus pitsdetail pulmakaardi vasakul poolele.

Sel juhul ei ole ümbrikku tegelikult üldse vaja, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart oleks kaitstud, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud vintage stiilis pulmakaart.

Ilukaardid pulmakaardid on enamus meisterdatud valgele toorikule, kuid vahel on pulmades oma kindalad toonid määratud, tavaliselt kirjutatakse sellekohgane info pulmakutsele, või jagab seda infot meelsasti pruut. Kui Teil on teada, et selles pulmas on tatud toonid, siis on  Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart meie e-poest aga kui soovitud toonides kaarti ei ole kohe olemas, siis tellige meilt see Esita tellimus lehelt ja me meisterdame teile soovitud kaardi soovitud toonides.

Meie pulmakaardid vaömivad tavaliswlt nii 3 kuni 5 päevaga, kuid erandina tuleme kliendile vastu ja meisterdame kaardid kiiremini. Sest soovime, et saaksite pulma minna just täpselt õige kaardiga.

Ilukaardid meistradtud kaarte saab näha Ilukaardid Instagrami kontolt.

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv