Rahataskuga õnnitluskaart pulmadeks

17,00 18,00 

Kohe olemas pulmakaart. Imeliselt säraval kartongil, mõisastiilis disainpaberil. Kaardil on mustad pärlid.

Teile kahele asendatakse pruutpaari nimedega.

Kõige ilusamad pulmaluuletused oleme kogunud teile siia.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga. Käest kätte ostmise võimalus!

 

Tootekood: - Kategooria:

Rahataskuga õnnitluskaart pulmadeks

Rahataskuga õnnitluskaart pulmadeks on uhke vana mõisa disainpaberiga pulmakaart, kaardile on lisatud ise tehtud lilleõied. Sama disainpaberit oleme kasutanud näiteks ka sellel pulmakaardil. Kahepoolne kaart on valgest metallik sillerdavast 300g/m² paberist, uhke paelaga küljelt seotav. Kaardi sisse saate teksti valida siit.

Samuti oleme kogunud ka suure hulga tsitaate.

Rahataskuga õnnitluskaart pulmadeks

Ilukaardid meiserdatud käsitöökaartide mõõtmed on 9,5 x 19 sentimeetrit.

Pulmakaart on kättesaamisel tsellofaanümbrises.

Pulmapeopäev on selle kahe inimese eludes üks väga suure tähendusega päev. See päev on kohati millimeetri pealt   organiseeritud, ja iga detail läbi mõeldud. Kõik pruutpaarid kinnitavad nagu ühest suust, et see päev mõõdub. nii kiiresti nagu võluväel, kuid meie rõõmuks püsivad mälestused kogu elu, kasvõi kingitud pulmakaartidena. Seega on meie südameasi, et leiaksite meie pakutud kaartide seast just õige pulmakaardi, mis teie hinnagul sobiks nii teile kui ka kaardi saajatele.

Vahel on kutsele kirjutatud, et noorpaar sooviks kinki ümbrikus. Sellele mõeldes pakume valikut rippmenüüs: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Ei pea kartma, kuskil mingit taskut tegelikult muidugi ei ole, meil on talle selline nimetus lihtsalt pandud. See nõndanimetatud tasku on tegelikult ilus pitsiline kaardiga sobituv kartongdetail, kuhu vahele saab panna rahatähe või paar ja hiljem ilma rahatäheta on see lihtsalt kena pitsilise mustriga detail pulmakaardi vasakul poolel, kui kaart avada.

Võib olla siis ei olegi ümbrikku vaja, aga kui soovite siiski, et pulmakaart oleks veel ka ümbrikus, siis pakume ka valikut ümbrikke, vaadake näiteks siit.

Käsitööna valmistatud pulmakaart

Ilukaardid valmistab reeglina meie pulmakaardid valget tooni paberist, kuid kui Teil on teada selle pulma toonid ja soovite just pulma tooni kaarti, siis vaadake e-poes ringi, meil on ka mõned teiste värvidega kaardid saadaval, kuid kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel, siis kirjutage meile ja me teeme täpselt sellise kaardi teile nagu vaja.

Meie kulub kaardi valmistamiseks nii 3 kuni 5 päeva, kuid vahel tuleme ka vajadusel tellimuskaartide soovidele vastu rutem. Ja seda seepärast, et meie teame kui väga peab kingiks viidud kaart meeldima ka kinkijatele endale.

Ilukaardid Instagrami kontol on suur valik valminud kaartidest

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv