,

Romantiline pulmakaart kahe südamega

15,00 16,00 

Pulmakaart on kohe olemas.

Pulmakaart on küljelt seotav.

Kõige ilusamad pulmaluuletused oleme teile kogunud siia.

TARNE: pakiautomaadiga Itella 1-2 päeva, Omnivaga kuni 4 tööpäeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Romantiline pulmakaart.

Romantiline pulmakaart on pulmastilistika klassikalise värvikooslusega, valge ja roheline. See kahepoolne pulmakaart on metalselt särava pinnaga valgest 300g/m² paksusega kartongist.

Ilukaardid kaartide tekst on alati kaardi hinna sees ja et teil teksti valimine lihtsamalt läheks oleme kogunud kokku palju ilusaid luuletusi, valiku leaid siit.

Romantiline lilleline pulmakaart.

Kaardi mõõtmed on 9,5×19 cm. Pulmakaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse.

Mis on kahe inimese kõige tähtsam päev nende elus? Muidugi on see nende pulmapäev. Seega on iga imepisike detail selles päevas eriti tähtis. Kahjuks möödub see päev nagu üks silmapilk, kuid mälestus jääb just näiteks pulmakaartide näol terveks eluks. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles ju elu lõpuni, seega olgu see kaart pruutpaarile omane ja meeldejääv. Et ka aastaid hiljem pulmakaarte vaadates meenuks see eriline päev ja pulmakaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed.

Sageli soovib pruutpaar, et kingitus mahuks ümbrikusse, sellele mõeldes on meil välja pakutud valik: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetame teda on lihtsalt selliselt, tegelikult on ta ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu pista rahatähed ja mis on hiljem kui rahatähed väljavõetud lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolel.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte, näiteks sellist nagu siin. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et olla praimas vormis ka aastaid hiljem. Kui tundub, et siiski karp ei ole päris see, siis pakume ka ümbrikku, mis sobib täpselt kaardiga kokku. Lisa ümbrik ostukorvi siit.

Käsitööna valminud pulmakaardid pulma.

Klassikalise käsitööna valminud pulmakaardid on Ilukaardid lehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada, et antud pulmas on omad kindlad toonid, siis on tellige meilt vastavates toonides pulmakaart aga kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel saadaval, siis tellige meilt Esita tellimus lehe kaudu konkreetsesse pulma sobiv kaart.

Meie tellimused saavad valmis tavaliselt 3-5 päevaga, kuid erandkorras tuleme kiirsoovidele vastuka lühema ajaga. Seda selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Te soovite. Seda ikka selleks, et me teame kui hea on kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis südames sellele pruutpaarile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hool ning armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Ilukaardid tehtud töödega saate tuvuda Ilukaardid Instagrami kontol.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv