,

Roosa sünnipäevakaart

15,00 16,00 

Kaunis käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Uhkete suurte lilledega õnnitluskaart, nii suurte et ümbrikusse ei mahu, aga ära muretse kaart jõuab sinuni ilusas tsellofaanist ümbrises.

Ilukaardid kujundab kõik kaardid ka seest. Olen kogunud valiku kõige ilusamaid salme siia, tee oma valik ja ma trükin selle kaardile.

Vanus kaardil muudetav!

Kiire tarne! 1-2 päeva Itellaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Roosa sünnipäevakaart

Heleroosades toonides roosa sünnipäevakaart on armas kingitus. Käsitööna valminud kaardil on pilkupüüdvad isetehtud foamiranist suured roosad lilled. Kaardil on 3D heleroosal kartongil, kuldse glitter tekstiga Õnne! Kaardile on soovi korral võimalik lisada sünnipäeva lapse vanus. Anna tellides oma selle kohasest  soovist meile teada.

Roosa sünnipäevakaart

Antud sünnipäeva kaart on sobilik kingitus naisele või neiule, kes armastab ilu ja sära. Kahepoolne kaart on metalse roosakvartsi tooni 300g/m² kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud rohkelt kartongist lillelehti, puidust element ja pisikesi pärleid, kuldne lipsuke jpm.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5 x 19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Soovi korral saab käsitöökaardile lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite sünnipäevaks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil talle selline pandud, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi valgele paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Sünnipäevaks roosa kaart

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Kui Te vajate veel kaarte, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused nii 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Seda kõike teeme ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile endale meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ning armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid poolt valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Tehtud töödega saate tutvuda Ilukaardid Instagrami lehel. Aitäh, et kingid mälestusi! Mälestusi tuleb hoida.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv