,

Sünnipäeva õnnitlused

8,00 9,00 

Käsitöökaart on kohe olemas!

Helelillal toorikul.

Trükime kaardile ka Sinu soovitud salmi, oleme kogunud salme siia.

Ega Sa ümbrikku ei unustanud?

TARNE 1-3 p Itellaga, Omnivaga kuni 4 tööpäeva. Võimalik osta ka käest kätte!

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäeva õnnitlused

Sünnipäeva õnnitlused on helelillal toorikul käsitöökaart, mis on heledates pastelsetes toonides, tekstiilist lilledega ning julge lausega.

Sünnipäeva õnnitlused käsitöökaardil

See käsitöökaart on lillat tooni tugeval toorikul, Kaunistuseks on kaardil tekstiilist lilled, ning julge lausega sildike.

Mõõtmed on sellel käsitöökaardil 9,5 cm x 19 cm. Kaart jõuab kliendini tsellofaanist ümbrises. Kui Sul on aga soov kinkida kaart ümbrikus, siis on meil pakkuda ka erinevaid ümbike variante, selleks vaadake näiteks siia.

Kui Sul on soov, siis kinnitame käsitöökaardile sularaha kinkimiseks rahatasku detaili. Selleks vali kaardi kõrval asuvast rippmenüüst: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Keegi ühtegi taskut kuhugi tegelikult õmblema ei hakka, nimetame teda lihstalt niimoodi, tegelikult on rahatasku silmale ilus pitsiline kaardiga kokku sobiva kartongist detail, kuhu saab panna rahatähed ja hiljem kui rahatähed on vahelt ära võetud on tegemist lihtsalt uhke pisidetailiga käsitöökaardi vasakul küljel. Ilukaardid e-poest kaarti tellides on salm kaardi sisse alati kaardi hinna sees. Sinu välja valitud teksti paigutame kaardi paremale poolele. Selleks, et salmi oleks lihtsam valida, oleme kogunud valiku imeilusaid õnnitluskaartide luuletusi siia.

Sünnipäeva õnnesoovid  helelillal kaardil

Ilukaardid käsitöökaardid on enamus valgel, roosakvartsi või helesinist tooni toorikul, see konkreetne kaart on hoopis helelillat tooni kartongist, kuid kui sul on soov veel hoopis mingit muud tooni kaarti kinkida, siis Sa saad meilt sellise kaardi tellida, esitades meile oma soov Esita tellimus lehelt, või kirjuta meile FB Messengeri või siis üldse Instagrami kaudu. Sarnaseid tekstidega saakrte oleme enne ka teinud, näiteks see kaart siin.

Käsitöökaarte meisterdada on meile tohutu rõõm ning suur kirg, samas on see aega nõudev ning seetõttu valmivad meie kaartide personaalsed tellimused nii umbes 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid vajadusel võtame kõik jõuvarud kokku ja leiame aja, et teie kaart veel kiiremini valmis teha. Soovime, et saaksite alati minna peole just sellise kaardiga, mis vastab igati ootustele, seega olge oma tellimuses alati julge ja ülimalt üksikasjalik ning täpne. Ilukaardid käsitöökaardid valmivad Eestimaa imeilusa looduse keskel, kus inspiratsiooni on kõikjal. Kui sind huvitab, kus neid kaarte tehakse, siis piilu Instagrami meie kodu kontole.

Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on teile vaatamiseks Ilukaardid Instagrami kontol.

Aitäh, et meid kingite!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv