, ,

Sünnipäevakaart – lilleline

13,00 14,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Kujudan kaardi ka seest, selleks olen kogunud ilusaid salme siia.

TARNE Itellaga 1-2 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Sünnipäevakaart lilleline

Sünnipäevakaart lilleline on lheleroosades ja helesinistes toonides väga pastelne kaart. Käsitööna valminud kaardil on valgest fomairanist lilled, roosade südamikega, ja tekstiilist lilled, nii roosad kui ka helesinised. Kui sul on soovi, et me lisame kaardile sünnipäevalapse vanuse, siis saame seda ka teha, plaun anna enda soovist meile kaarti tellides teada. Samuti saab soovi korral lisada kaardile sünnipäeva lapse nime. Anna oma vastavast soovist meile julgelt teada. Kaart on küljelt sinise paelaga seotav.

Sünnipäevakaart lilleline

See sünnipäeva kaart on sobilik kingitus naisele või neiule, kes armastab rohket ilu ja sära. Kahepoolne kaart on helesinist tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud foamiranist lilli ja sirelikimbu detaile.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5×19 cm. Kaart on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist ümbrisesse, kui sa soovid, siis saad endale tellida ka kaardiga kokku sobiva ümbriku. Seeleks vajuta siia.

Kui sul on vajadust, siis saame lisada kaardile ka tasku raha jaoks. Ole hea ja vali vastavalt vajadusele: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegemist tegelikult taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, päriselt on ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv paberist detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahata kena pitsdetail käsitöökaardi vasakul poolel. Pakume omaltpoolt ka suurt valikut luuletusi, mida kaardile trükkida võiks. Valiku sooritamiseks vaadake siia. Teie poolt valitud teksti paigutame kaardi paremale poolele eraldi ilusale valgele paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge. Kui soovite ise teksti kaardile kirjutada, siis paberi selleks paneme teile ikka.

Sünnipäevaks õnnitluskaart.

Me valmistame kaarte 300g/m2 paksusest paberist, vahekihtide materjalid on vahel ka teise paberi paksusega.

Lisaks pakume ka vutlarstiilis karbiga kaarte, näiteks sellist. Aga kui te ei leia e-poest teile sobivat kaarti, siis esitage oma eriline tellimus meile Esita tellimus lehelt.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, vajadusel saame kaardi valmistusaega ka ettepoole nihutada. Sea silmaspidades, et saaksite just täpselt teie soovidele vastava kaardi. Teame isegi kui hea on kinkida just teie soovidele vastavat kaarti.

Ilukaardid tehtud töödega ja klientide piltidega saate tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv