,

Topper sünnipäevaks

10,00 

Telli Sulle meelepärane 2-kihiline torditopper, nime ja vanuse teeme glitter kartongidest ja tagumise tausta metalse säraga kartongist. Topperi paberiosa on ca 13-15 cm x 10 cm, topper kinnitub valgest plastikust pulgale.

Tootekood: T-2-1-2 Kategooriad: ,

Topper sünnipäevaks

Topper sünnipäevaks telli täpselt selline nagu sinu unistustes see on. Lai valik erinevaid glitter kartonge ja pabereid võimaldab mul teha, täpselt sulle vajaliku topperi. Ilukaardid valmistatud topperi kasutusiga väga pikk, kasuta või mitmel peol järjest. Kui tort või kook söödud, siis on topper ilus mälestusese.

See armas topper annab Sinu tordile, koogile või lillekimbule viimase ja oodatud lihvi. Topper on kahe kihiline, üheks kihiks on metalse läikega mittepudenev glitter kartong, ja teine kiht on metalse säraga paberist kartong.

Topper sünnipäevaks väikeste lilledega

Topperi paberiosa ehk kartongi laius tuleb meil reeglina ca 13-15 cm, aga sõltub loomulikul lapse nime pikkusest, kõrgus ca 10 cm kui on topper koos vanusega. Kui vajate suuremat või väiksemat, siis andke meile oma tellimuses teada, saame projekti teha vastavalt. Kõik Ilukaardid topperid on pakendatud üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kileümbrisesse.

Võib-olla on just see topper see puuduv särav kaunistus tähtsas pidupäevas!

Koogitopper on valgest plastikust pulga otsas.

Ilukaardid meisterdatud topperid on 300g/m2 paksusega kartongist, ning 200-250g/m2 mittepudenevast glitterkartongist. Topper seisab valgest plastikust tugeva ja vastupidava pulga küljes. Ilukaardid topperid on eriti kerged  ja ei pea kartma, et vajuvad tordil või koogil viltu. Hoolitseme selle eest, et topper on tasakaalus. Ilukaardid pakub ka kolme kihilisi toppereid, nende puhul jääb pulk erinevate kihtide vahele. Samuti on tegemist eriti kvaliteetse glitterkartongiga, mille lõikeservad on muudetud pudenemiskindlateks.

Kui Te vajate veel oma pidudele toppereid, siis on Teil suurepärane võimalus vastav topper tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehel. Ja kui peole minnes on kaarti ka vaja, siis tellige kaart Iluakardid e-poest, näiteks pakume teile sellist kaarti, vaadake siia.

Tavaliselt valmivad meie käsitöötopperite tellimused ligikaudu nii 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid on olnud juhuseid, kui oleme valmistanud topperi sama päeva tordile, ja no tort sai super ilus

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud topperid on hoole ja armastusega tehtud. Aitäh, et meid kingid! Ilukaardid tehtud töödega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami lehel.

Topperi glitteri toon

Heleroosa, Helesinine, Kirgas punane, Kuldne, Pastelne punane

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv