,

Jõulukaart rebasega

12,00 13,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas. 

Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga valget tooni 300g/m² kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5×19 cm

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga, kuni 4 päeva Omnivaga.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Jõulukaart rebasega

Ilukaardid jõulukaart rebasega on heledates toonides ja see kaart on rebase detailiga, kaunistatud käsitööna valminud metalselt särava heleroosa jõulutähe õiega, mille keskel käsitööna valminud antratsiit tooni tolmukad. Kaardil on rohkelt erinevaid detaile, lillelehti, lumehelbeid, pärleid ja tekstiili. Metsateemaline disainpaber, mida taustaks on kasutatud, on samuti pehmetes pastelsetes toonides. Kaardile on lisatud rohkelt valgeid ja hõbedasi lumehelbeid ja metalset sära, ning kartongist 3D efektiga detail kirjaga häid pühi! Kaart on 3D efektiga kuid mitte liialt ning on seega ka ümbrikus postiga saadetavad. Kaardi toorik on säravvalge metallik kartongist.

Kaardi mõõdud kokkumurtult on ca 9,5cmx19 cm. Ilukaardid valmistatud kaardid on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kiletaskusse.

Jõulukaart rebasega

Soovi korral saab jõulukaardile sisse vasakule poolele lisada niinimetatud rahatasku. Kui soovite jõuludeks kinkida rahatähe või paar, siis sellele mõeldes pakume valikut: soovin rahataskut/ei soov rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on meil lihtsalt talle selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui kaart avada. Teie poolt valitud teksti paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Heledates toonides jõulukaart rebane

Kui Te soovite aga mingit teist jõulukaarti, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, avaldades oma konkreetset soovi  Esita tellimus lehelt. 

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellised kaardid nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv