,

Jõulukaartide DIY komplekt

10,00 

Sel aastal tulevad jõulud uutmoodi.

Tee oma pere jõulukaardid sel aastal koos lastega ise.Kõik vajalik komplektis: kahepoolsed kaarditoorikud, sildikesed tekstiga häid pühi, pildikesed kaardi kaunistamiseks, tähekesed ja kuusekesed. Kaardi mõõt kokkumurtult on 9×15 cm.

Südamliku jõulusalmi leiad siit.

Mahub ümbrikusse, et saata postiga, nagu üks päris jõulukaart.

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga, kuni 4 päeva Omnivaga.

 

Saadavus: 1 laos

Kategooriad: ,

Jõulukaartide DIY komplekt

Ilukaardid jõulukaartide DIY komplekt on nüüdsest jõudnud e-poodi. vali oma lemmik variant ja asu ise või koos oma lastega kauneid jõulukaarte meisterdama. Selles konkreetses kaardi komplektis on materjale kuue käsitöökaardi valmistamiseks.

Komplekt sisaldab:

Kaartide toorikud suuruses 9 x 15 cm, säravvalged ja jõulupunased.

Sildid Häid pühi! 3D efektiga

Lapsemeelsed pildikesed kaartidele, loomakesed, autod vms 

Pärleid, kuusekesi, tähekesi, mida saab kaardile lisaks liimida.

Kaartide valged toorikud on metallik kartongist ja teised on jõulupunast tooni.

Kaardi mõõdud kokkumurtult on ca 9,5cm x 19 cm. Ilukaardid DIY komplekti kaardid saab pakendada kaitsvasse tsellofaanist kiletaskusse. Samuti sobivad need isetehtud kaardid ka postiga saatmiseks, mahuvad ilusti 10 x 15 cm ümbrikutesse. ja ei ole selleks ka liialt 3D efektiga. Vajad selleks ainult ümbrikke ja postmarke. Mine neid ostma ka koos lapsega. Ja näita talle kuidas postiga kaarte saadetakse, see on fantastiline kogemus neile ja kindlasti saate ka ise siis ühel päeval postkastist jõulukaardi vastu. Ja loodetavasti ka ikka armastusega isetehtud käsitöökaardi.

Jõulukaartide DIY komplekt

Soovi korral saab jõulukaartidele lisada omalt poolt elemente, samuti tasub ringi vaadata Ilukaardid kodulehel, kuna pakkumises on ka jõuluteemaliste disainpaberitega komplekte ning ka käsitöö jõulutähtedega.

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist.

Isetegemiseks jõulukaartide komplekt

Kui Te soovite aga mingit teist jõulukaartide DIY komplekti, siis on Teil suurepärane võimalus vastavad kaardid tellida meilt, avaldades oma konkreetset soovi  Esita tellimus lehelt. Kõik soovid pane ka ilusti kirja.

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellised kaardid nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti üle andes tunned, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et usaldad.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv