, ,

Kallile emale

10,00 11,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  
Elegantne õnnitluskaart emale emadepäevaks helesinisel toorikul, uhkete foamiranist lilledega.
Kõige ilusamad luuletused emadepäevaks oleme kokku kogunud siia.
Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Kallile emale 

Kallile emale on pastelsetes toonides, vintage hõnguline õnnitluskaart. Kaarti kaunistavad valged foamiranist isetehtud lilled ning õrnad helesinise ja roosa tooniga pärlid. See kaart on 3D efektiga, foamiranist lilled on suhteliselt ruumikad ning samuti alus sildiga Kallile emale.

Õnnitluskaart emale.

See uhke õnnitluskaart on sobiv kaart armsale emale emadepäevaks. Kahepoolne kaart on metalset helesinist tooni 300g/m² paksusega paberist. Kaardil on rohkelt metlase läikega, helesiniseid ja heleroosasid lillelehti, kaart on küljelt vanaroosa paelaga seotav.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5 x19 cm. Kaarti kaitseb tsellofaanist kileümbris.

Soovi korral kinnitame ka sellele emadepäeva kaardile niinimetatud rahatasku. Kui teil on soov oma kallile emale kinkida  emadepäevaks mõni rahatäht, siis sellele mõeldes on teile välja pakutud valik: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Tegelikult ei ole muidugi tegemist mingi erilise taskuga, nimetame teda liohtsalt nii, tegelikult on ta ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta lihtsalt ilus detail käsitöökaardi vasakul poolel, kui emadepäeva kaart lahti teha. Teie poolt valitud teksti kaardi jaoks paigutame avatud õnnitluskaardi paremale poolele eraldi paberile,  mis on omakorda kinnitatud kaardi tooriku külge.

Kallile emale rohkete foamiranist lilledega kaart

Klassikalised käsitööna valminud kaardid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist. Helesinist või heleroosat tooni kartongist.

Kui Te vajate mingit muud kaarti, siis on Teil suurepärane võimalus vastav kaart tellida meilt, kirjutades ona soovist  Esita tellimus lehele.

Reeglina valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Seda kõike ikka selleks, et saaksite oma emale just täpselt sellise kaardi nagu Te soovite. Sest teame ju isegi kui hea on kaarti üle andes tunda, et see on just see kaart, mis hinges kinkida soovisid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Ilukaardid juba tehtud tööd on Sulle nähtavada ilukaardid Instagrami lehel.  Aitäh, et meid kingid!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv