,

Käsitöökaart naisele

12,00 13,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.  

Armsa sooviga õnnitluskaart. Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga heleroosat metallik tooni 300g/m² kartongist, efektsete lilleõitega ja armsa sooviga.

Kaardi mõõt kokkumurtult 9,5×19 cm

Kõige ilusamad sünnipäeva luuletused leiad siit.

Tarneaeg 1-3 päeva.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Käsitöökaart naisele

Käsitöökaart naisele on sobilik kingitus kallile inimesele, kellele julged uhkeid sõnu öelda ja kinkida. Kahepoolne kaart on metalset helesinist tooni 300g/m² paksusega kartongist. Kaunistuseks on kaardile lisatud äärmiselt julge tekstiga detail. 

Kaardi mõõduks on 9,5×19 cm. Ilukaardid kaardid on pakendatud kaitsvasse tsellofaanist kilekotti. Kuid soovi korral pakume juurde ka kaardiga sobivat ümbrikku, selle saad valida siit.

Käsitöökaart naisele tekstiga

Pakume oma kaartidele alati ka rahatasku lisamise võimalust, sest sageli soovitakse kingida tähtpäevaks raha, ega neid asju ei oska ju kinkida, kuidas sa ikka tead, kel mis puudu veel on. Rahatasku soovi korral, vali tellides rippmenüüst soovin rahataskut. Sa ei pea kartma, et me mingi tasku kaardile õmbleme, rahatasku on meil tegelikult ilus paberist pitsdetail, mis hiljem kui rahtäht on kaardi vahelt ära võetud, on ikka ilus disainielement. Kujundame teie valitud kaardi ka seest teksti osas. oleme kogunud valiku sünnipäeva kaardile sobivaid tekste siia.

Sünnipäevaks kaart julge tekstiga.

Meie käsitöökaardid on Ilukaardid kodulehel tavapäraselt 300g/m2 paksusega kartongist.

Juhul kui te soovite aga mingi teise lausega või tekstiga käsitöökaarti, siis on Teil alati võimalus selline kaart meilt personaalse tellimusena tellida. Muuhulgas lisame, et väga populaarne on see kaart tekstiga: Et Su kontsad, nõudmised ja eesmärgid oleksid alati kõrged. Seda kaarti saate näha siit. Kuid lase oma fantaasial lennata, ja anna teada, mis teksti Sina kaardile paneksid. 

Tavaliselt valmivad meie käsitöökaartide tellimused ligikaudu nii 2-5 päeva jooksul, kuid erandina oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ikka ka kiiremini. Seda ikka selleks, et teie saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest me ju teame, kui hea on kaarti üleandes tuda, et see saigi just selline kaart, mis sul mõttes oli. Meie kaardid valmivad kõik hoole ja armastusega. Ilusas Eesti looduskaunis kohas Jõgevamaal Vilina külas. Kui sa soovid meie tegemistel pilk peal hoida, siis vaata meie Instagrami lehele Koduvilinal.

Ilukaardid tehtud tööd on nähtaval Instagramis Ilukaardid lehel. Aitäh, et meid kingid.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv