,

Käsitöökaart sünnipäevaks

14,00 15,00 

Käsitöökaart, mis on kohe olemas.

Valik salme, mis sobiks kaardile, leiad siit.

Soovi korral vanus kaardile!

Tarneaeg 1-3 päeva Itellaga, samuti on käest-kätte ostmise võimalus.

 

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Käsitöökaart sünnipäevaks

Käsitöökaart sünnipäevaks on ilus säravates toonides õnnitluskaart. Ilukaardid valmistatud kaardil on silmatorkav ilus liblikas, foamiranist lilled, tekstiilist lilled ja ka paberist lilled. Kaardil on ka võtme kujutis, mis on justkui saladuse tunnuseks.

Käsitöökaart sünnipäevaks liblikaga

See käsitöökaart on igati sobilik kingitus sünnipäevaks. Kahepoolne kaart on 300 g/m² paksusega paberist. Kaardi keskmises osas on glitterkartongist 3D efektiga tekst kirjaga Õnne.

Kaardi mõõtmed on 9,5 cm x 19 cm. Kaart jõuab kliendini pakendatult tsellofaanümbrises. Aga me pakume ka selle kaardiga sobivat tooni ümbrikku, selleks vaata siia.

Vahel on soov kinkida sünnipäevaks natuke raha, siis on hea kui on kaardile lisatud rahatasku ja ka selle saate te meie käest.  Ärge kartke taskut me sinna õmbelma ei hakka. Rahataskuks oleme me nimetanud paberist kena pisikest detaili, mille kinnitame kaardi külge ja mille vahele saate teie soovi korral asetada rahatähe. Muidugi kujundame alati kaardi ka seest. Selle tarvis oleme pikalt kokku kogunud teile suure valiku erinevaid sünnipäeva salme, ikka ja ainult kõige paremaid. Saate nendega tutvuda sünnipäeva luuletuste lehel. Valige sobiv välja ja edastage see tellimuse eistamisel meile. Teie poolt välja valitud salmi paigutame avatud kaardi paremale poolele eraldi valgele paberile, mis on omakorda kinnitatud kaardi külge.

Käsitöökaart sünnipäevale lillede ja liblikaga

Ilukaardid tehtud tööd on Ilukaardid Instagrami lehel teile vaatamiseks. Ilukaardid e-poes on suur valik kohe olemas käsitöökaarte. Kui meil ei ole teile meeldivat kaarti, siis saate selle meilt alati tellida  personaalse tellimuse kaudu. Ilukaardid käsitöökaartide tellimused valmivad enamusjaolt kolme kuni viie päeva jooksul, kuid alati oleme vajadusel arvestanud ka klientide kiire soove. Anna meile tellides kindlasti teada, kui kiire sul kaardiga on.  Kõik kohe olemas kaardid e-poest viime pakiautomaati samal päeval kui tellimus jõuab meieni ennelõunat, ning järgmisel päeval kui tellimus on tehtud pärast lõunat. Ilukaardid on juba aastaid kasutanud meelsasti Itella pakiautomaati. Ja samas on alati ka võimalus kaardile koha peale ise järgi tulla.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud käsitöökaardid on ainulaadsed. Aitäh, et meid kingid.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv