,

Käsitööna valminud pulmakaart

17,00 18,00 

Kohe olemas käsitöökaart!

Trükin kaardile ka Sinu soovitud salmi.

Kõige ilusamad pulmaluuletused kaardile leiad siit.

TARNE 1 – 3 päeva pakiautomaadiga. Võimalus osta ka käest kätte!

Ilukaardid pulmakaartide valikuga saad tutvuda siin.
 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Käsitööna valminud pulmakaart

Käistööna valminud pulmakaart on  kvaliteetsel säraval valgel toorikul, klaasjate pärlitega. Kaart jõuab tellijani läbipaistvas tsellofaanist kiles, aga soovi korral pakume juurde ka ümbrikke.

Käsitööna valminud pulmakaart

Mõõtmed on sel käsitöökaardil 9,5 cm x 19 cm. Kaart ja karp jõuavad kliendini tsellofaanist kaitsvas ümbrises. 

Kui Sul on soov, siis kinnitame käsitöökaardile sularaha kinkimiseks rahataskukese. Selleks vali kaardi kõrvalt rippmenüüst: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Keegi ühtegi taskut kuhugi reaalselt õmblema ei hakka, nimetame seda detaili lihtsalt niimoodi, tegelikult on rahatasku silmale ilus pitsiline kaardiga kokku sobiva kartongist detail, kuhu saab panna rahatähed ja hiljem kui rahatähed on vahelt ära võetud on tegemist lihtsalt uhke pisidetailiga käsitöökaardi vasakul küljel. Kui Sa soovid näha, et mis asi see rahatasku detail on siis sa võid vaadata ringi meie Ilukaardid Instagrami lehel.

Ilukaardid e-poest kaarti tellides on salm kaardi sisse alati kaardi hinna sees juba. Sinu välja valitud teksti paigutame kaardi sisse kaardi paremale poolele. Selleks, et salmi oleks Sul lihtsam valida, oleme kogunud valiku imeilusaid õnnitluskaartide luuletusi siia.

Käsitööna valminud pulmakaart säraval valgel toorikul.

Ilukaardid käsitöökaardid on enamus valgel, roosakvartsi või helesinist tooni toorikul, see konkreetne kaart on hoopis helesinist tooni kartongist, kuid kui sul on soov veel hoopis mingit muud värvi käsitöökaart kinkida, siis Sa saad meilt alati sellise kaardi tellida, esitades meile oma soov läbi esita tellimus lehe, või kirjuta meile FB Messengeri või siis üldse Instagrami kaudu ja alati on veel ka võimalus meiel helistada. Sarnase tüdrukuga kaarte oleme ka teisi teinud, vaata näiteks seda siin.

Käsitöökaarte meisterdada on kõige suurem rõõm meile ning meie suur kirg, samas on see aega nõudev ning seetõttu valmivad meie kaartide personaalsed tellimused nii umbes 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid vajadusel võtame oma pisemadki jõuvarud kokku ja leiame aja, et teie kaart veel kiiremini valmis teha. Soovime, et saaksite alati minna peole just sellise kaardiga, mis vastab igati ootustele, seega olge oma tellimuses alati julge ja ülimalt täpne. Ilukaardid käsitöökaardid valmivad Eestimaa imeilusa looduse keskel, kus inspiratsiooni on kõikjal. Kui sind huvitab, kus neid kaarte tehakse, siis piilu Instagrami meie kodu kontole.

Aitäh, et kingite mälestusi!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv