,

Koogitopper Happy Birthday

10,00 

Barbie stiilis koogitopper. 

Kuldne tekst on siledast peegelkartpongist.

Kategooriad: ,

Koogitopper Happy Birthday

Koogitopper Happy Birthday on efektseks kaunistuseks Sinu sünnipäeva tordil, koogil või lillekimbus. 

See armas koogitopper annab Sinu  või sõbra sünnipäeva tordile või koogile viimase ja lõpliku lihvi. Topper on erksal roosal taustal ja metaselt säraval kartongil, pane tähele, et tekst topperil on kuldset tooni nö siledast läikivast peegelpinnaga kartongist. See koogitopper on üdini nunnu ja ilus ning pilke püüdev. Koogitopperil on plastikust pulgad, seega kasuta seda topperit või sada korda ja iga pereliikme tordil, kes roosat ja sära armastab.

Koogitopper Happy Birthday tekstiga

Antud koogitopper on säravatest kartongidest eriti uhke tekstiga, mis sätendab ja särab eriti kaugele.

Sellel koogitopperil on laiust ca 15 cm ning kõrgust ca 10 cm. Kõik Ilukaardid torditopperid pakendame üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Võib-olla on just selline eriti särav ja roosa koogitopper see puuduv särav kaunistus selles tähtsas pidupäevas!

Koogitopper on kahe läbipaistva pulga otsas

Meie valmistatud topperid valmivad, Cricuti masina abil. Meie topperid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist, ning 200-250g/m2 mittepudenevast glitterkartongist. Topper seisab naturaalsest puidust pulga otsas, mille koogi või tordi poolne ots on teravatipuline ja  hõlpsasti lühemaks lõigatav. Tegemist on eriti kergete topperitega ja ei pea kartma, et vajub tordil või koogil külili. Samuti on tegemist eriti kvaliteetse glitterkartongiga, mille lõikeservad on muudetud pudenemiskindlateks.

Kui Te vajate veel oma pidudele torditoppereid, siis on Teil suurepärane võimalus teile meeldiv topper tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehel.

Meie käsitöötopperite tellimused valmivad nii umbes ligikaudu 3 kuni 5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõike seda ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise topperi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui topper on just selline, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka ju armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud koogitopperid on erilised. Aitäh, et Sa kingid eluks mälestusi. Ilus asi on igavene rõõm!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv