, ,

Minisünnade topperite komplekt

45,00 

Minisünnade topperite komplekt beebi esimeseks eluaastaks. Komplekti kuulub 13 minitopperit numbritega 1-11, üks sõnaga kuu ning üks sõnaga kuud ning üks suur lapse nimega vikerkaare topper.

Minisünnade topperite komplekt

Minisünnade topperite komplekt on terveks beebi esimeseks aastaks. Komplekt sobib hästi katsiku kingituseks või oma beebi minisünnipäevade kookide ja tortide kaunistamiseks. Särav topper ehk tordikaunistus suudab lihtsasti iga tordi, koogi või lillekimbu kaunimaks ja pidulikuks muuta.

See komplekt on otsast lõpuni sätendav ja sillerdav. Neljakihilise topperi iga kiht on kvaliteetsest kartongist, ruumilisust annavad vahekihtide vahelised ruumid. Ilukaardid kasutab ainult mitte pudenevast glitterkartongist lõigatud detaile.

Minisünnade topperite komplekt

Minisünnade numbriliste topperite kartongist osa läbimõõt on ca 7 cm, kogu topperi pikkus ca 20 cm. Vikerkaare kujulise topperi läbimõõt on ca 15 cm, plastikust pulkade pikkus, millele vikerkaar on kinnitatud on ca 15 cm. Topperi paberiosa ehk kartongi laius on ca 12 cm, kõrgus ca 10 cm. Topperi valge pulga pikkus on ca 15 cm.

See Ilukaardid topperite komplekt on pakendatud üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kilekotti ning kindlale alusele kinnitades.

Minisünnade tordikaunistused

Klassikalised käsitööna valminud torditopperid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist, ning 200-250g/m2 mittepudenevast glitterkartongist. Topper seisab valgest plastikust pulga otsas, mille saab vajadusel kerge vaevaga lühemaks lõigata. Kasutame vahel ka puidust nn grilltokke, kui see on kliendi soov ja sobib kliendi tellitud topperi stiiliga paremini.

Ilukaardid topperid on eriti kerged  ja ei pea kartma, et vajub tordil või koogil külili. Samuti on tegemist eriti kvaliteetse glitterkartongiga, mille lõikeservad ei pudene.

Kui Te vajate veel oma pidudele toppereid, siis on Teil suurepärane võimalus vastav topper tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehel. Kui soovid lisana veel mõne sündmuse topperit, siis anna meile ka selles tellimuses teada.

Tavaliselt valmivad meie käsitöötopperite tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise topperi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui topperid on just selline, mis hinges soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid valmistatud koogi ja tordi topperid on kvaliteetsed ja säravad. Aitäh, et Sa meid usaldad ja meilt oma pidupäeva toppereid tellid. Päikest Sulle!

Värv

Helesinine, Roosa

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv