,

Tuult tiibadesse!

8,00 

Eriti armas tekstiilist lilledega koogitopper. Valge plastikust pulga otsas.

Tuult tiibadesse!

Tuult tiibadesse on nunnu kaunistus Sinu lapse või kingisaaja  lõpupeo tordil, koogil või lillekimbus. Kooli lõpupidu on iga inimese suur eluhetk, mil muutub nii palju, see päev on vaja eriliseks muuta!

See armas koogitopper annab Sinu lapse või sõbra lõpu tordile või koogile viimase lihvi. Topper on heleroosal metaselt säraval kartongil, tekst topperil on hele kuldse rose gold tooni glitterkartongist, topperile on lisatud 3 heleroosat tekstiilist lilleõit, mis kõik kokku mõjub eriti nunnult. Ja on üdini nunnu ja ilus.

Torditopper Tuult tiibadesse glitter tekstiga

Antud koogitopper on säravatest kartongidest eriti uhke glitter tekstoiga, mis sätendab ja särab eriti uhkelt.

Topperi laius on ca 15 cm, kõrgus ca 10 cm. Kõik Ilukaardid torditopperid on pakendatud üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Võib-olla on just see glitterpaberis koogitopper see puuduv särav kaunistus tähtsas pidupäevas!

Tuult tiibadese glitter tekstiga valge pulga otsas topper

Meie valmistatud topperid valmivad, Cricuti masina abil. Meie topperid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist, ning 200-250g/m2 mittepudenevast glitterkartongist. Topper seisab naturaalsest puidust pulga otsas, mille koogi või tordi poolne ots on teravatipuline ja  hõlpsasti lühemaks lõigatav. Tegemist on eriti kergete topperitega ja ei pea kartma, et vajub tordil või koogil külili. Samuti on tegemist eriti kvaliteetse glitterkartongiga, mille lõikeservad on muudetud pudenemiskindlateks.

Kui Te vajate veel oma pidudele torditoppereid, siis on Teil suurepärane võimalus teile meeldiv topper tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehel.

Tavaliselt valmivad meie käsitöötopperite tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise topperi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui topper on just selline, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud torditopperid on erilised. Aitäh, et Sa kingid mälestusi. Ilus asi on igavene rõõm!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv