,

Pulmakaart koos karbiga

27,00 28,00 

Aknaga karbis pulmakaart on Ilukaardid uus karbi liik. Selle karbiga jääb pulmakaardi ilu näha, kuigi kaart on karbis kaitsvalt peidus.

Teile kahele asemele saab panna pruutpaari nimed.

Kujundan kaardi ka seest. Kõige ilusamad pulmaluuletused olen sulle kogunud siia. 

Kiire tarne 1-3 päeva Itellaga. Sobiva pakiautomaadi asukoha saad valida pärast Mine maksma vajutamist.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Pulmakaart koos karbiga

Pulmakaart koos karbiga on suurepärane lahendus Ilukaartidele omaste rohke dekooriga ja eriti kõrgete lilledega kaartidele, sest uhke dekoor on karbi sees kaitsvalt peius, kuida läbi akna on kogu ilu siiski oivaliselt hästi näha.

Pulmakaart koos aknaga karbiga

Pulmakaart karbiga on Ilukaardid vaieldamatult kõige populaarsem pulmakaardi stiil.

Kaardi mõõt, mis on kinkimiseks karbis, on kokkumurtult 9,5×19 cm. Karbi enda mõõtudeks on 11 cm korda 22 cm, kõrgust on karbil umbes nii 2,5 cm. Pulmakaart koos karbiga on omakorda saatmiseks pakendatud kvaliteetsesse kaitsvasse tsellofaanümbrisesse.

Kas on üldse olulisemat kaarti kui on pulmakaart!? Hoitakse ju need kaardid terve elu alles. Seetõttu vist ei midagi pulmapeole eal poeletilt kiirelt haaratud kaardiga, vaid tellitakse just noorpaarile ja kinkijale omane käsitöökaart.

Käsitööna valminud karbiga pulmakaart

Ilukaardid pulmakaardid on läbi aja olnud mahulised ja uhke dekooriga, aknaga karp on just see mida oleme oma kaartide jaoks otsinud, et ilu oleks näha aga kaart oleks kaitstud.

Ilukaardid pulmakaardid on reeglina valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsete pulmade toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart meie e-poest aga kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada esita tellimuse lehe kaudu või kirjutada meile Messengeri või Instagrami sõnumitesse või hoopis üldse võite meile helistada. Oluline on, et saaksite pulma minna just sellise kaardiga, mis teile meeldib ja noorpaari iseloomustab. Suvel pidustuste hooajal on arusaadavlt tellimuste ootepeag kordades suurem kui talve perioodil, seega soovitame alati kohe kui pulmakiutse on juba saabunud asuda otsima ka pulmakarti, sest keegi ei taha saada pulmakingiks suvalisest poest haaratud tavalist pulmakaarti, vaid ikka personaalset just neile valmistatud käsitöökaarti, mida mälestusena hoida alles terve ülejäänud pika elu.

Nii pulmakaart kui ka karp  on pakendatud kaitsvasse ja kvaliteetsesse tsellofaanümbrisesse. Ilukaardid meisterdatud pulmakaartidest on valik pandud Ilukaardid Instagrami kontole ning Ilukaardid Facebooki seinale.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv