,

Pulmakaart punasega

25,00 26,00 

Vutlarkarbis pulmakaart on Ilukaardid vaieldamatult kõige populaarsem pulmakaardi stiil.

Romantiline pulmakaart rohkete valgete lilledega, väikestee punaste pärlitega.

Teile kahele asendatakse soovi korral pruutpaari nimedega, samuti saab lisada karbi südamele noorpaari nimede juurde ka pulma kuupäeva.

Vali: Soovin rahataskut/ei soovi rahataskut.

Tarneaeg 1-3 päeva. Omnivaga kuni 4 tp

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Pulmakaart punasega

Karbiga pulmakaart punasega on eriline kink pulmapäevaks. Kahepoolne kaart on metalse ja sillerdava pinnaga valgest 300g/m² kartongist, karp on volditud samuti tugevast valgest kartongist, mõlemal on suvine romantiline stiil. Lilled on riidest, paberist ja foamiranist.

Soovi korral saate teksti kaardi sisse ise valida siit ja meie kujundame selle.

Vutlar stiilis karbiga pulmakaart punasega.

Vutlarkarbiga pulmakaart on Ilukaardid vaieldamatult kõige populaarsem pulmakaardi stiil. See konkreetne disainpaber leidis meie juurde tee juba eelmisel suvel ja on siiani väga populaarne, kuna teda on palju erinevaid disaine.

Kaardi mõõt, mis on kinkimisehetkeks karbis on kokkumurtult 9,5×19 cm. Pulmakaart koos karbiga on pakendatud kvaliteetsesse kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Pulmapäev on kahe inimese elus üks kõige tähtsam hetk.

Iga detail pulmapäevas on imeline. Ja see päev möödub nii kiiresti, kuid mälestus jääb just näiteks kingitud pulmakaartide näol igaveseks. Pulmadeks kingitud pulmakaardid hoitakse alles terve elu, seega olgu see detail pruutpaarile ainuomane ja ikka ainulaadne. Et aastaid hiljem ikka taas ja taas vaadates meenuks eriline päev ja kaardi kinkijad. Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud pulmakaardid on ainulaadsed ja kordumatud.

Tihti soovib pruutpaar, et kingitus mahutataks ümbrikusse, siis sellele mõeldes pakume valikus: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Muidugi, ei ole tegelikult tegemist mingi taskuga, nimetus on lihtsalt selline, tegelikult ikka ilus pitsiline kaardiga kokku sobiv detail, kuhu vahele saab pista rahatähe ning mis on hiljem ilma rahatäheta, lihtsalt ilus detail pulmakaardi vasakul poolele, kui kaart avada.

Ja seega ei ole tegelikult ümbrikku vajagi, aga kui siiski on kindel soov, et pulmakaart on ilusti peidus, siis pakume vutlarstiilis karbiga pulmakaarte. Sel viisil on pulmakaart ka kaitsvalt peidus, et säilida aastaid ja aastaid hiljem.

Käsitööna valminud pulmakaart väikese punase tooniga.

Klassikalise käsitööna valminud pulmakaardid on Ilukaardid lehel valgel toorikul ja valgest kartongist, kuid kui Teil on teada konkreetsete pulmade toonid, siis on Teil võimalus valida vastavate toonidega pulmakaart ja kui soovitud tooni kaarti ei ole hetkel saadaval, siis võite meile oma soovist anda teada Esita tellimus lehelt.

Reeglina valmivad meie pulmakaartide tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise kaardi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui kaarti ülesandes tunned, et see on just see kaart, mis hinges neile kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks.

Pulmakaart roosakvarts on pakendatud kaitsvasse ja kvaliteetsesse tsellofaanist kotti.

 

 

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv