,

Sünnipäeva kaart – Kikilips

9,00 10,00 

Käsitöökaart on kohe olemas.  

Soovi korral saab lisada kaardile ka sünnipäevalapse vanuse.

Sünnipäevakaart mehele. Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga metalselt musta tooni 300g/m² kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5cm ×19 cm.

TARNEAEG: 1-2 päeva pakiautomaadiga Itella, Omnivaga kuni 4 tp.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäeva kaart – Kikilips

Sünnipäeva kaart Kikilips on käsitöökaart karismaatilisele Eesti mehele. Enamjaolt ei soovita meessoost hällipäevalapsele lilli ja liblikaid kinkida, seega on see kaart oma personaalse lausega igati asjakohane selliseks puhuks. Sünnipäeva kaardile on kikilips kinnitatud 3D efektiga, kihiliselt ehk teisiti öeldes ruumilise efektiga, samuti kaardil oleva lause taust. Kahepoolega õnnitluskaart on metalsel musta värvi 300g/m² paksusel kartongil. 

Õnnitluskaardi mõõtmed on 9,5 cm x 19 cm. Kaart jõuab kliendini kaitsvas tsellofaanist ümbrises. Ning on ka võimalus tellida kaardi mõõtmetele vastav ümbrik.

Sünnipäeva kaart – Mehele

Kui soovite, siis kinnitame kaardile raha jaoks nõndanimetatud rahataskutasku, sinna vahele saate asetada raha kui soovite seda kinkida. Raha kinkimise paalni korral sooritage valik: soovin või ei soovi rahataskut, mille leiate rippmenüüst kaardi pildi juurest. Kõik Ilukaardid valmistatud sünnipäeva kaardid on võimalik tellida nii rahataskuga kui ka ilma. Meil tegelikult ei ole kuskil kaardi küljes taskut, nimetame seda detaili lihtsalt niimoodi, tegelikult on tegemist õnnitluskaardiga sobiva kauni pitsilise detailiga ning hiljem on see detail lihtsalt ilus pisidetail õnnitluskaardi vasakul poolel, kui kaardi saaja sealt paberraha ära võtab. Kaardi parem poolse külje külge paigutame Teie poolt valitud teksti õnnesoovidega, see tekst saab trükitud lumivalgele paberile, mille kinnitame omakorda kaarditoorikule. Et teil luuletust või salmi lihtsam valida oleks, siis oleme kogunud parima valiku luuletusi ja salme siia.

Sünnipäeva kaart – Kikilips peal

Reeglina on meie meisterdatud sünnipäeva kaardid poes 300g/m2 paksusest kartongist mõõtmetega 9,5 cm x 19 cm. Kui teil tekib soov hoopis mingile teistsugusele meessoost isikule sobivale kaardile, siis saate meile kirjutada Esita tellimus vormi kaudu. Huumor on elu alus, seega on Ilukaardid kaartide seas väga populaarsed humoorika tekstiga õnnitluskaardid. Näitena lause: Naisterahvaid, pakse, karvaseid ning vahvaid! Need on soovid meie poolt, ise kanna selle eest hoolt! 

Või mõni veel julgem lause? Edasta oma soovitud lause ja paneme selle kaardile.

Meilt tellitud käsitöökaardid valmivad tavaliselt umbes 3 kuni 5 päevaga, aga kui sul on ikka väga väga ruttu, kaarti kätte saada, siis kirjuta meile, ja me teeme veel veel rutem. Me imestame ja rõõmustame iga päev kui palju fänne meil juba on. Oleme südamest tänulikud!

Ilukaardid meisterdab oma käsitöökaardid alati hoole ja armastusega. Me saadame oma kaardid üle Eesti kuhu vaja, kasutades pakiautomaate, Itella pakiautomaadiga jõuab pakk kliendini 1-2 päevaga, Omnivaga  aga kuni 4 tööpäevada. 

Ilukaardid tehtud töödega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol, selleks vajuta siia.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv