,

Sünnipäeva kaart – Old car

9,00 10,00 

Käsitöökaart on kohe olemas.  

Soovi korral saab lisada kaardile ka sünnipäevalapse vanuse.

Sünnipäevakaart mehele. Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga metalselt sinist tooni 300g/m² kartongist.

Kaardi mõõt kokkumurtult on 9,5cm ×19 cm.

TARNEAEG: 1-2 päeva pakiautomaadiga Itella, Omnivaga kuni 4 tp.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäeva kaart – Old car

Sünnipäeva kaart Old car on sobiv kaart mehisele mehele. Tavaliselt me meessoost sünnipäevalapsele lilli, liblikaid ja pärleid kinkida ei soovi, seega on see kaart oma julge tekstiga asjakohane kink. See õnnitluskaart on 3D efektiga, kihiline ehk ruumilise efektiga, samuti kaardil oleva auto ja tekst. Kahepoolega kaart on metallik mustjas tooni 300g/m² paberist. 

Kaardi mõõdud on umbes 9,5cm x 19cm. Kaart jõuab tellijani kaitsvas tsellofaanist kileümbrises.

Sünnipäeva kaart – Old car

Vastavalt soovile saame sünnipäeva kaardile vasakule poolele kinnitada niinimetatud rahatasku. Kui on soov kinkida sünnipäevaks rahatäht või mitu, siis sellele mõeldes peate tegema valiku: soovin rahataskut/ei soovi. Kõik Ilukaardid valmistatud sünnipäeva kaardid on võimalik tellida nii rahataskuga või ilma selleta. Muidugi ei ole tegelikult kuskil taskut, nimetus on lihtsalt talle selline pandud meil, tegelikult on tegemist ikka ilusa kaardiga mätsiva vahedetailiga, kuhu saab pista rahatähe või paar, ning see detail on hiljem kui raha vahelt ära võetud, lihtsalt ilus pisidetail käsitöökaardi vasakul küljel, kui kaart lahti teha. Teie poolt valitud teksti paigutame sünnipäeva kaardi paremale küljele eraldi valgele paberile,  see paber on kinnitatud kaardi toorikule. Teksti saate valida siit.

Sünnipäevakaart meessoost sünnipäevalapsele

Käsitööna meisterdatud Ilukaardid sünnipäeva kaardid on meiee-poes 300g/m2 paberist.

Kui aga tekib soov kinkida mõne teise tekstiga kaarti, siis vaata näiteks siia.

Ja aga te soovite hoopis mingit teist mehele sobilikku kaarti, siis on Teil võimalus teie ootustele vastav kaart meilt tellida, kirjutades meile oma soovist Esita tellimus lehel. Nalja peab elus saama ja seega on väga populaarsed humoorikate lausetega kaardid. Näiteks selline tekst: Naisterahvaid, pakse, karvaseid ja vahvaid! Need on soovid minu poolt, ise kanna sellest hoolt! Noh kas julged?

Või on sul hoopis julgem lause? Lase oma fantaasial lennata ning edasta oma lause. Kasvõi: Endiselt 21, aga ainult hämaras ja kaugelt!

Meie käsitöökaardid valmivad reeglina umbes 3 – 5 päevaga, kuid eks me ikka tuleme vajadusel klientide kiirsoovidele vastu, sest me hoiame oma kliente väga. On tõeline rõõm, et meil on tekkinud selline fänniklubi.

Kõik Ilukaardid meisterdatud käsitöökaardid on alati tehtud armastuse ning hoolega. Südamest tänu, et saame sulle rõõmu meisterdad!

Meie kaardid liiguvad pakiautomaatidega üle Eesti,  1 kuni 2 päeva Itellaga, Omnivaga aga arvestada palun kuni 4 tööpäeva.

Ilukaardid meistradatud kaartidega saate tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv