,

Väiksem topper – Oled kallis!

4,00 

2-kihiline torditopper, tekst on roosa glitter kartongist ja tagumine taust metalse säraga kartongist, topperi paberiosa on ca 8 cm x 6,5 cm, topper kinnitub valgest plastikust pulgale.

Tootekood: T-1 Kategooriad: ,

Väiksem topper – Oled kallis!

Väiksem topper Oled kallis! on eriti uhke kaunistus näiteks sõbrapäevaks, sobib ilusale tordile, isetehtud koogile või lillekimpu. Hiljem saab sõber seda kasvõi pliiatsi topsis kirjutuslaual või vaasis aknalaual hoida, kuna topper on plastikust pulgaga, siis kasutusiga on tal vägapikk, ütleks kohe et igavene.

See armas topper annab Sinu tordile, koogile või lillekimbule viimase ja oodatud lihvi. Topper on kahe kihiline, kasutatud on metalse läikega mittepudenevat glitter kartongi, ja valget õrna metalse säraga paberist kartongi .

Väiksem topper – Oled kallis tekstiga

Antud tordi topper on säravatest kartongidest eriti uhke glitter tekstiga, mis sätendab ja särab väga lahedalt.

Topperi paberiosa ehk kartongi laius on ca 13 cm, kõrgus ca 10 cm. Kõik Ilukaardid topperid on pakendatud üleandmiseks kaitsvasse tsellofaanist kilekotti.

Võib-olla on just see glitterpaberil topper see puuduv särav kaunistus tähtsas pidupäevas!

Koogitopper – Oled kallis! valge plastikust pulga otsas.

Klassikalised käsitööna valminud topperid on Ilukaardid lehel 300g/m2 kartongist, ning 200-250g/m2 mittepudenevast glitterkartongist. Topper seisab valgest plastikust tugeva ja vastupidava pulga otsas. Ilukaardid topperid on eriti kerged  ja ei pea kartma, et vajuvad tordil või koogil külili. Samuti on tegemist eriti kvaliteetse glitterkartongiga, mille lõikeservad on muudetud pudenemiskindlateks.

Kui Te vajate veel oma pidudele toppereid, siis on Teil suurepärane võimalus vastav topper tellida meilt, avaldades oma soovi  Esita tellimus lehel. Kui soovid lisana nime topperile, siis anna meile ka sellest nt oma esitatud tellimuses teada.

Tavaliselt valmivad meie käsitöötopperite tellimused ligikaudu 3-5 päeva jooksul, kuid erandkorras oleme vajadusel klientide kiirsoovidele vastu tulnud ka lühema ajaga. Ja kõik ikka selleks, et saaksite just täpselt sellise topperi nagu Teile meeldiks. Sest olgem ausad, küll on hea kui topper on just selline, mis hinges kinkida soovid, ikka hoole ja armastusega tehtud ja hoole ja armastusega valitud, ikka armastuse kingiks. Sõbrad on elus kõige tähtsamad!

Kõik Ilukaardid käsitööna valmistatud topperid on armastusega tehtud. Aitäh, et Sa meid usaldad. Imelisi sõpru Sulle!

Topperi glitteri toon

Heleroosa, Helesinine, Kirgas punane, Kuldne, Pastelne punane

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv