,

Ümbrik

1,00 

Õrna kuldse säraga valge ümbrik.

Mõõdud: 11 cm x 22 cm.

Kontaktribaga.

Saadavus: 36 laos

Kategooriad: ,

Ümbrik

Kui sa soovid kinkida või saata kaarti kaardiga sobivas toonis ümbrises, siis on see toode just sulle. Kaardi toorikuga ühte tooni ümbrik.

Valge ümbrik

Kuigi kõik Ilukaardid käsitööna meisterdatud kaardid jõuavad meie kliendini kaitsvas tsellofaanist kileümbrises, siis on meil tegelikult pakkuda ümbristest veel ka ümbriku ja karbi varianti. Valik on teie teha. Millest valiku tegemisel lähtuda? Meie soovitusel vaadake järgmisi aspekte. Ilukaardid valmistatud käsitöökaardid on reeglina suhteliselt kõrged 3D efektiga, rohkete detailidega, kaetud glittriga ja dekooriga ja just sel põhjusel on meie sellised kaardid tihti just koos kaitsva karbiga pakkuda, sest siis säilib meiepoolt meisterdatud ja teiepoolt kingitud kaart kaardisaajal ilusti ja kasvõi igavesti. Näiteks selline kaart. Kuid vähem kõrge dekooriga kaardid saab tegelikult kinkimise hetkeks panna ilusti näiteks kaitsvasse ja kaardiga sobivasse ümbrikusse. Täpsustame korra teile üle igaksjuhuks, et kui tellite kaardiga kaasa ümbriku, siis kaart jõuab teieni kaitsvalt kileümbrises ja teie saate ise kinkimise hetkeks asetada kaardi ümbrikusse. Kõik ikka selleks, et kaart jõuaks kinkijani võimalikult audentselt ja kaardisaajani täpselt nii nagu kinkija seda ette on kujutanud ja soovib.

Metalset tooni valge ümbris

Kuna väga tihti küsisid tellijad, kas oleks võimalik tellida ka kaardiga sobivat ümbrikku, siis nüüd lõpuks oleme leidnud, meie soovidele ja meie kaartidele sobivad kvaliteetsed ümbrikud. Tegemist ei ole tavalisest valgest paberist ümbrikuga. See konkreetne ümbris on õhkõrna kuldse säraga valge ümbrik, mis on valmistatud 120g/m2 paberist (võrdluseks: tavaline koopiapaber on paksusega 80g/m2). Sel ümbrikul on kontaktriba, selleks et ümbrikku soovi korral sulgeda. See õrnalt särav metalse läikega ümbrik on mõõtudega 11 cm x 22 cm. Pildilt on näha, et oma ilus on ümbrik samas hästi lihtne, ei ole tal ümaraid nurka või muid iseärasusi. Mõjubki lihtsalt ja puhtalt. Kontaktriba on kleebitav, ehk kleebitav kattepaberi eemaldamise järgselt. Vaata pilte. Kvaliteetses ümbrikus on kaarti imeilus kinkida. Selles ümbrikus saab kaarti saata lihtkirjana ka Eesti Postiga ehk Omnivaga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv