Pulma õnnitluskaart

17,00 18,00 

Kohe olemas pulmakaart. Imeliselt säraval kartongil, romantilise disainpaberiga, paberist, tekstiilist ja foamiranist lilledega. 

Vali mugavalt omale sobiv pulmakaardi tekst siit.

Tarneaeg 1-2 päeva Itellaga. Või kasuta käest-kätte ostmise võimalust!

 

Tootekood: - Kategooria:

Pulma õnnitluskaart

Pulma õnnitluskaart on romantilise pastelsetes toonides kattedisainpaberiga valge ja natukese helerohelisega ning pisikese roosaga kaart, millel on foamiranist ja paberist suured ja väiksemad lilled, valged lillelehed ja pärlid. Kahepoolne kaart on valgest metallik sillerdavast 300g/m² paberist toorikul.  Me kujundame alati ka kõik kaardid seest, selleks oleme tükk aega kogunud teile parimaid salme, tehke oma valik siit. Lisaks oleme teie jaoks kogunud ka parimaid tsitaate.

Pulma õnnitluskaart helerohelisega

Kaart mõõtudega 9,5 cm  x 19 cm on tugevast valget tooni kartongist.

Pulmapäev on iga noorpaari jaoks nende ühise elu ametlik esimene päev. Seega on pulmapäev neil detailse täpsusega paika pandud. Ning kõik pruutpaarid ütlevad kui ühest suust, et see pulmapäev möödub nagu üks viiv, kuid nende õnneks jäävad pulmadest alati imelised mälestused. Seda näiteks ka kingituseks saadud pulmakaartide näol. Just seepärast oleme Ilukaartides võtnud südameasjaks, et meie kliendid leiaksid meie valmistatud käsitöökaartide hulgast endale alati meeldiva pulmakaardi, mis sobiks oivaliselt just selle noorpaariga.

Vahel on noorpaar pulmakutsele kirja pannud, et soovib kingitust ümbrikus. Just seda silmas pidades pakume valikut: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. See niinimetatud rahatasku on päris elus üks ilus pitsiline pulmakaardiga kokku sobituv paberdetail, kuhu vahele saate panna soovitud summa ja hiljem on see detail ilma rahatäheta lihtsalt üks silmale ilus pitsiline detail pulmakaardi vasakul poolel, kui kaart lahti teha. Kaardi paremale poolele trükime me teie valitud pulma salmi. Et teil pulma salmide valik lihtsam oleks oleme teile kogunud suure hulga pulmasalme siia.

Kui soovite, et teie kingitud pulmakaart oleks ilusti ka ümbrikus, siis pakume ka valikus erinevaid ümbrikke, võite vaadata näiteks siia.

Ja isame siia täpsustuseks,  et pulmakaart on pakendatud turvalisuse huvides tsellofaanümbrisesse meie poolt niikuinii.

Pulmakaart eriti rohkete detailidega

Sama disainpaberiga on meil pakkuda ka vutlarstiilis karp-kaarte, vaadake näiteks seda siin. kaart. Ilukaardid meisterdab pulmakaardid on tavaliselt valget tooni tugevale kvaliteetsele kartongile, kuid sageli on kinkijale teada konkreetse pulma värv, näiteks on see märgitud pulmakutsele vms  ja soovitakse selles toonis pulmakaarti, sel juhul vaadake meie e-poes rahulikult ringi, meil on palju ka teiste värvitoonidega pulmakaarte, juhul kui soovitud värvi pulmakaarti siiski te meie kaartide hulgast ei leia, siis palun võtke meiega ühendust ja me meisterdame teile täpselt sellist tooni kaardi nagu te soovite.

Ühe käsitöökaardi valmistamine võtab meil tavaliselt nii 3 kuni 5 tööpäeva, kuid vajadusel tuleme kaardi soovidele vastu ka kiiremini. Seda ikka selle nimel, et saaksite pulma minna just sellise kaardiga, mis teile meeldib.

Ilukaardid Instagrami kontol on valik tehtud töödest. Aitäh, et kingite mälestusi!

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv