,

Sünnipäeva kaart – Las ma

9,00 10,00 

Käsitöökaart on kohe olemas.  

Soovi korral saab lisada kaardile ka sünnipäevalapse vanuse.

Sünnipäevakaart mehele. Kahepoolne kaarditoorik on metalse ja sillerdava pinnaga metalselt musta tooni 300g/m² kartongist.

Tekst Ilukaardidile on alati hinna sees. Vali kaardile salm siit.

TARNEAEG: 1-2 päeva pakiautomaadiga Itella, Omnivaga kuni 4 tp. Käest-kätte ostu võimalus.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Sünnipäeva kaart – Las ma

Sünnipäeva kaart Las ma on käsitöökaart ühele õigele Eesti mehele. Sageli ei soovita meessoost sünnipäevalapsele sitse ja satse kinkida, seega on see kaart oma personaalse lausega igati  asjakohane kink. Sünnipäeva kaardile on kõik detailid kinnitatud 3D efektiga, kihiliselt ehk teisiti öeldes ruumilise efektiga. Kahepoolega õnnitluskaart on metallik sinist tooni 300g/m² kartongist. 

Õnnitluskaardi mõõtmed on umbes täpselt 9,5 cm x 19 cm. Kaart jõuab teieni kaitsvas tsellofaanist kiletaskus. Teil on võimalus tellida kaardi mõõtmetega sobiv ümbrik.

Sünnipäeva kaart – Las ma

Kui teil on soov, siis saame õnnitluskaardile kinnitada raha jaoks tasku. Juhul kui teil on soov kinkida sünnipäevaks raha, siis sooritage valik: soovin rahataskut/ei soovi rahataskut. Kõik Ilukaardid valmistatud sünnipäeva kaardid on võimalik tellida nii rahataskuga või ilma rahataskuta. No tegelikult ei ole kuskil taskut, nimi tal lihtsalt selline meil, tegemist on tegelikult ikka õnnitluskaardiga sobiva kauni detailiga, kuhu vahele saab pista paberraha või paar, ning hiljem on see detail lihtsalt ilus pisidetail õnnitluskaardi vasakul poolel. Kaardi paremale poolele paigutame Teie poolt valitud teksti sünnipäeva õnnitlusega, see tekst saab valgele paberile ja selle paberi kinnitame omakorda kaaarditoorikul. Tekst kaardile valige näiteks siit.

Sünnipäevakaart meessoost sünnipäevalapsele

Reeglina on kõik Ilukaardid meisterdatud sünnipäeva kaardid meie poes 300g/m2 paksusega paberist.

Kui aga tekib soov kinkida mõne teise tekstiga kaarti, siis vaata näiteks siia.

Ja kui tekib soov hoopis mingile muul meestele sobivale kaardile, siis palun edastage meile oma salasoovid, kirjutades meile oma soovist Esita tellimus lehel. Huumor annab elule jõudu, seega on väga Ilukaardid kaartide seas väga populaarsed humoorika lausega kaardid. Näiteks selline tekst: Naisterahvaid, pakse, karvaseid ning vahvaid! Need on soovid meie poolt, ise kanna sellest hoolt! Kuidas undub, kas julgeksid sellist lauset oma sõbra kaardile panna?

Aga võibolla on Sul veel julgem lause? Aga anna siis tulla, edasta oma lause meile. 

Kõik Ilukaardid meiserdatud käsitöökaardid valmivad reeglina umbes 3 – 5 päevaga, aga kui sul on ikka väga väga kiire, siis kirjuta meile, sest me hoiame oma kliente väga väga. Me imestame ja rõõmustame iga päev kui palju fänne meile pidevalt lisandub. Suur aitäh!

Ilukaardid meisterdab oma käsitöökaardid alati hoole ja armastusega. Suur südamlik tänu, et lubate meil teile rõõmu valmistada!

Meie käsitöökaardid liiguvad kõikide pakiautomaatidega üle Eesti, sinna kuhu vaja,  Itella pakiautomaadiga 1-2 päevaga, Omnivaga  tuleb aga arvestada kuni 4 tööpäeva.

Ilukaardid tehtud töödega saad tutvuda Ilukaardid Instagrami kontol, vajuta siia.

Soovin rahataskut/ ei soovi rahataskut

Ei soovi rahataskut, Soovin rahataskut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv